10 найкращих цитат Віталія Кварцяного

9 Бер, 2015| автор:

383472024

«Ну що поробиш, такий вже у мене характер. Кричиш футболістові: “Петя, Петя!” – Він не чує. А тільки крикнеш: “Урод, я тебе приб’ю!” – Чує відразу ж і починає заводитися на полі».

«Не треба купувати гравців по 10 мільйонів доларів. Можна купити хорошого виконавця всього за пару вагонів картоплі. Заощадимо грошей, дамо більше преміальних хлопцям».

«Наші гравці зовсім не виконали установку на гру. Це трагедія з мізками футболістів, це велика проблема. Нічого не розуміють. XXI століття вбив розум, мислення, логіку, кмітливість людей».

«Зараз слухаєш по радіо: жінки говорять, що мужиків немає – один наркоман, інший алкоголік, третій кудись в тундру поїхав, пиво п’ють. Немає зараз мужиків. А де я їх повинен узяти»?

«Нападаючий сьогодні на курорті був. Зараз буду різати його на шматки і в посилці відсилати на батьківщину. Їх тільки кувалдою потрібно виховувати. Одного, другого, третього»…

«Серце легше переносить тонну горілки, ніж одну домашню гру нашої команди».

«У Пічкура сьогодні день народження. Ти пішки йдеш, тобі забивають, і тобі все одно! Женя, ти хочеш, щоб шампанське принесли? Думав, що Женюх зіграє, покаже себе проти колишньої команди. Дивак два рази пробіг і сховався. Я йому кажу: “Ти Женюх? Ти – конюх!” Валянок безхарактерний!»

«Мої гравці виявилися боягузами – не реалізували близько шести моментів, а гол пропустили, коли наш воротар пішов за пивом».

«Це ви не в мене, а у Шарпар запитаєте, у цієї людини з нізвідки, чому він не грав. Ну, він грає, коли зарплата: прийде, два-три дні побігає, а потім ходить, сміється. Сяде нишком в туалеті, сміється над всіма, мовляв, як я всіх обманув. Він не бачить, що себе обманює. Ці гроші згниють скоро де-небудь в його скрині, не в the blue pill for men. них щастя. Ти свято людям подаруй! На носі м’яч поноси, пофінти, покрути! А він ховається на полі. Ви, мовляв, бігайте там, а я постою і посміюся над вами, дурників. Кварцяний нехай там попітніє, теж дурник лисий, а я розумніший за всіх».

«Я хочу стерти всіх з лиця землі. Хочу силу, атлетизм, техніку. Поки є тільки сила й атлетизм. На техніку грошей не вистачає»


Menu Title