11 друзів шефа

19 Лют, 2017| автор:

“Брутальний Футбол” продовжує приймати вітання з нагоди 5-річчя проекту. Близько місяця тому про нас з’явилася стаття у Вікіпедії. І до сьогоднішньої дати ми вирішили дещо розширити її в своєму фірмовому неформатному стилі. Тож ми підготували, на наш погляд, офіґенне чтиво про кожного з активних членів команди на теперішній момент. Оскільки “адміни” писали про “адмінів”, вийшло доволі епохально. Тексту багато, тож запасіться попкорном. Такого яду ви ще не мали змоги читати про людей, які кожного дня піднімаються, щоб потішити вас годним контентом або ж підпалити.

Персонаж

Ім’я: Северин Стецюк. Псевдонім – Северун.

Класифікація персонажа: ШЕФ. Підклас: головний адмен “Брутального Футболу”, творець, засновник, власник печатки і просто скромний директор.

dSgHaUJwOpw

Опис персонажа: людина, яка створила проект і була змішана з гівном в коментарях тисячами хейтерів на п’ятому році проекту після деанонімізації. Як було сказано в писанні: “І явився їм Він, та не пізнали діти пастора свого й забили камінням”.

За переказами, прийшли якось учні до Мудреця і спитали його: “Чому “БФ” так скотився?” І промовчав Мудрець. Звали його Северун.

Вік: за інформацією з коментів, школу ще не закінчив.

5_WGnU0qlRk

Освіта: кандидат журналістських наук, маґістр меметики та правопису букви “ґ”. Пише докторську дисертацію на тему: “Місце і роль букви “ґ” у мемах україномовних пабліків”.

Активні навики

Прописання пізд*в адмінам. Аура активізується після перегляду мемесів на таймері, які на думку персонажа, є негідними для споглядання шановними подпіщеками. Цей навик забирає багато енергії і активізується не частіше, ніж 3 рази в тиждень. Автоматом додає + 1000 до унікальних відвідувачів в день.

Пояснити за “Тоттенгем”. Дебати з аудиторію в коментах на тему правопису деяких назв клубів.

Підпалити пукан мемесом про Аналду. Дивитись на останні пости про Кріша і його шоколадного друга. В Крістінодрочерів бомбило “не на шутку”.

Правда за Северуна. Дуже миле спілкування з учасниками секти “Северунохейтерів” на тему ху**вості мемасів персонажа та :”Че за имя то такое?!” (кажуть, що з 2к17-го дана організація була заборонена на БФ, а лідери отримали довічне місце в карцері чорного списку)

Пасивні навики

Не стягування. Коли персонаж дивиться на хренову роботу адменів, але не вистачає мани на активізацію аури “Виписування п*здов”, включається цей пасивний навик.

vNJYhI66p6g

Амністія легенди “БФ”. По замовчуванні, раз у рік одна легендарна персона, яка колись була забанена, повертається в наші ряди від рук самого Шефа. Минулого року так був повернутий Ігнат Лупеха.

Перегляд убогої гри червоних. Після пасивного навику “не стягування”, для поповнення мани головний адмен БФ йде переглядати матчі “Ліверпуля” і каждий раз задумується, чому він не тащить за “Челсі”?!

Підсумок

За 5 років існування “Брутального Футболу” Шеф перетворив простий паблік “ВК” на машину: від “Батлліги” з провідними журналістами країни, які батляться між собою на точне прогнозування матчів, до інстаграму, де жони футболістів бажають пустити адмінів на паркет; від Твіттера з фоторепортажами від спецкореспондентів у різних містах України до Фейсбуку, де “БФ” втіхаря читають видатні митці і письменники сучасності. Ну і, канєшно, сайт, де завжди можна підчитати топові новини, експертні мнєнія, вірнячки від Грубяка та ексклюзивні інтерв’ю відомого піплу. “БФ” з пабліку із смішнявочками перетворився в повноцінне інформаційне агентство. І це все лише початок.

Персонаж

Ім’я – Андрій Думич. Псевдоніми: “Дум”, “Дердум”, “Де Дум?” або просто Думич.

Класифікація персонажа: співавтор проекту. Підклас: Легенда “БФ”.

Вік: старший від твоєї мамки.

MeKnn1mQgZk

Освіта: закінчив Львівський Національний Університет. Факультет потраченості. Спеціальність нереалізованих талантів журналістики. (Кажуть, єдиною людиною, хто бачив диплом Анрія Думича, був його сусід по кімнаті в гуртожитку Майкл Щур, але це не точно).

Опис персонажа

Геніальна особистість, співавтор “Брутального Футболу”, якогось там радіо і ще мільйона ідей, які так і не були втілені в життя.

Активні навики

Називає себе автором ідеї проекту, хоча Шеф каже, що той просто перебрав самогону. Взяти почитати книгу. Просто поаплодуємо всім працівникам 24-го каналу, які позичали Думичу книжки. Вашу літературу вам ніколи не повернуть. Як і позичених “двадцяток до вівторка”. Хорошого настрою, тримайтесь там.

Написати геніальне есе. Автор найкращих бестселлерів України, які так і не були опубліковані. Скромність та вживання спиртних напоїв не дали шансу його творам з’явитись хоча б в мережі (Но ми то знаємо де вони лежать, колись відіжмем то всьо і опублікуєм без відома автора)

“Позичити двадцятку до вівторка”. Крилата фраза. Андрій ніколи не уточняв, в якому році наступить цей вівторок, тому вважайте ваш внесок благодійною діяльністю.

bVG8Qjw9mTY

Декламування віршів Франка, Пушкіна чи Лермонтова на табуреті. Навик проявляється, коли збирається компанія старих друзів і наш герой входить в кураж після літри, а швидше двох-трьох-чотирьох файного крафтового пива.

Може розповісти ах*єнну історію про відомого персонажа зі світу футболу на ваш вибір: футболісти, експерти, журналісти. З каждим із них Андрійко особисто якщо не в засосі, то як мінімум ділив радість зеленої пляшки.

Пасивні навики

Зустріти знайомого. Думич не може просто пройти по вулиці. Людина, яку знають всі. Його завжди хтось зупинить, поздоровається, а потім вони разом викурять по дзигарі і продовжать кавою з коньяком. Якщо ви бачите на вулицях Львова компанію людей, які стурбовано щось обговорюють, то знайте напевно: вони обговорюють одне питання: “Де Думич?!”.

Якось Майкл Щур запросив в гості до себе Дума з кентухами на вписон. Випили вони по стопці-другій, а оскільки з Майкла алконавт був такий собі, він не стягнув та відправився в режимі автопілота на бокову. Дум і Ко продовжили свято синьої сливки. В якийсь момент закінчилась закуска і вони побачили у горщику в Майкла цибулину, яку вирвали і успішно розділили. Говорять, Майкл був дуже засмучений зранку, коли не побачив Цибуліно у горщику. Він настільки впав в депресію, що не зміг залишатись в Україні і відбув у Торонто. Образа за вирваний Цибуліно засіла в душі Майкла настільки глибоко, що він навіть не захотів робити рекламу для “БФ”.

Слабка стійкість до дівчат з іменем Настя. Цей пункт пришвидшує розпадання персонажа на кавалки і призводить до частих випадань з робочого процесу. Прокинувшись зранку і побачивши поруч двох дівчат, що сплять лише в бюстгальтерах, вмикає моментально ауру “чвертка” для встановлення балансу внутрішніх сил.

Зникнення. В цьому світі неможливо знайти три речі: кохання свого життя, другу шкарпетку і Андрія Думича, який пропав. Аура може бути задіяна в будь-який момент. Найчастіше проявляться після активного навику “Позичити двадцятку до вівторка”.

Повернення. Просто одного разу вам дзвонять з невідомого номера із Польщі і ти розумієш, що Думич вернувся. Найчастіше Андрій появляється з кульочком “Boss” годноти: файний шмат сала, кіло вареників, півлітрою міцної настоянки з тернопільщини і звичайно стосом свіжонаписаних статей про Серію А.

Підсумок

Незважаючи на всю свою неоднозначність, Андрійко лишається частиною БФ, хоча і більшість свого вільного часу проводить поза проектом. Це настільки легендарна особистість, що якщо б його не існувало, то певно такого персонажа потрібно було вигадати. Людина, яка може взірвати твій розум однією влучною фразою, жестом або мімікою. Сподіваємось на швидше повернення Думича в робочий процес, бо возити контрабандну сантехніку через польський кордон, звичайно, добре, але вдома краще.

Персонаж

Ім’я — Василь Максимів. Псевдонім – “Зірка Василь”, “Бісіклєта”

Класифікація персонажа: Адмен. Підклас: Мемасолог-рекламник. Сммщщик 88 левела.

Вік: без бороди пиво не продадуть.

Освіта: на щось вчиться, але сам не знає на що, бо отримує автоматичний зарах, коли показує викладачеві посвідчення адмена “БФ”

zJu-JUb3_5U

Опис персонажа

Основа “БФ”, чия камуфляжна кепка була присутня на всіх найважливіших футбольних подіях України в 21-му столітті; найвпізнаваніша особа проекту, його обличчя можна ставити на аватарку і друкувати на фусбах для тьолочок; реальний штемп, який витягнув проект в 2014-ому році, коли на нього забив навіть шеф; йти на матч з цим штріхом важко – каждих 8 метрів 14 сантиметрів вас зупиняють люди з вигуками: “О,адмін БФ!” і просять сфоткатись. Поки що ця послуга надається безплатно.

MB3fkd3b128

Активні навики

Меметика. Бог Пеінта і фотошопа. Робить мемаси швидше, ніж редактори інших паблосів встигають їх п*здити.

Реклама. Ви хочете піарнути свій убогий паблік або фінансову піраміду?! Ви знаєте кому писати. За лаветон зверху качне ваш пабл до навіть більшої кількостів підписонів, ніж має “БФ”.

Коменти за 100. Може видати годний комент під будь-яким постом, що набере більше ста лайків.

Раканути до відомих людей у вайбері. (Навик активізується після приймання літри “Калушського” пива). Підписати Сашку Лободу на батллігу, попросити Бартуловіча або Юрченка прислати свою фусбу з автографом. І ще багато ніштяків після переписок в соцмережах. Особливо з жонами футболістів.

ALw0SCXI818

Пасивні навики

Лєнь. Періодичний процес, який супроводжується киданням мемасів низької якості та їбл*ванням в сфері реклами (навик нейтралізується лєщами від Шефа).

Зіга на стадіо. Зайти на сектор і кинути зігу – по замовчуванню.

Взяти інтерв’ю у нової “Міс БФ”. Навик переведений з активних у пасивні у зв’язку з закриттям конкурсу. А так то задавав цікаві питання переможницям (НІ).

Заміс біля клубу. Звичайна розвага для Василя у вихідні від роботи дні. Спершу Зірку не пускають в клуб, тоді він показує посвідчення. На фейсконтролі у клубах Калуша і Тернополя переважно працюють хейтери “БФ”, тому конфлікту не уникнути.

Підсумок

Дуже сильний персонаж адменського ешелону “БФ”, чия присутність впливає на сам паблік та на вектор його розвитку в цілому. Людина, яка пройшла з пабліком негодноту, період, коли в проект не вірив ніхто, срачі в коментах та сходки “БФ”. Парні, пахлопалі!

Персонаж

Ім’я: Павло Кушнєрук. Псевдонім: Добряк

Класифікація персонажа: адмін “БФ”. Підклас: експерт в спорах зі статтями на сайті.

Вік: комусь взагалі це цікаво?!

Освіта: вища по спеціальності футбольної історії.

KitTFnTR9po

Опис персонажа

Одного разу в аспірантурі, де Павло йшов к успеху, викладач назвав Джоржа Беста шотландцем, після чого майбутній адмін “БФ” кинув В ЦЬОГО НЕГІДНИКА зошитом і сказав, що такої неповаги до гравців Північної Ірландії він ще не зустрічав. Далі залив сливку і більше в університеті його ніхто не бачив.

KM5CBTrXE_4

Активні навики

Cкопіпастити свою статтю з football.ua на сайт “БФ”. Обов’язково в коментах має знайтись той, хто напише, що стаття вкрадена з іншого сайту. В такі моменти Добряк перестає бути Добряком, тому слідкуйте за язиком.

Сказати в діалозі “БФ”, що всі баби – дури і взагалі ТНН. В Павла є багато паклонніц його таланту, на жаль, більшість з них не відповідають його вимогам, що неодмінно призводить до дострокового завершення спілкування.

86eSVxe33Jo

Зафотошопити годний мемас, який не набирає лайків. Ще одна з речей, яку не можливу зрозуміти. Хоча, напевно не каждий може поняти справжнє мистецтво.

Забухати у Вінниці і розпастись на кавалки. Дуже сильна аура, яка виводить Павла з робочого процесу. Часто активізується після двох попередніх позицій.

Пасивні навики

Відмовитись позичити Думичу двадцятку до вівторка. В цьому житті головне вміти говорити “НІ”, тим більше, коли ти знаєш, що гроші тобі не віддадуть.

Поставити лайк Шальній Імператріці. Павло завжди захоплювався красивими жінками, особливо, якщо вона ще й “Легенда БФ”

Зняти з бодуна відос для Батлліги. Пасивний скіл, який в 95% випадків йде після аури розпадання на кавалки у Вінниці. В такому випадку головне мати під боком півасік на пахмєл, камеру і просто згадати “На які чорт-забирай матчі треба вангувати”?!”

Підсумок

Хардлайн “Брутального Футболу”, людина, яка знає про цю гру все і більше. Він каждий день безперервно працює, щоб у вас не закралась бувало думка, що паблік скатілся.

Персонаж

Ім’я — Михайло Юхименко. Псевдоніми: Тот-Самий-Миша, Єнот Єнотенко

Класифікація персонажа: ньюфаг основи “БФ”

Вік: коли заходить в паб — віддають зразу все бухло, що в наявності; ріал ніґґа

Освіта: Університет журби і печальки, факультет мамкознавства, кафедра коментної батлології

-DwwbUV3fPM

Опис персонажа

На початку лютого перейшов із фрешлбада в основу “БФ”; олдовий батловик – з 2015 року був делегований від “БФ” в жидомасонську ложу “Дніпро-Арена” для зливання ексклюзивних репортажів разом із напарницею, що працювала під прикриттям позивного “Шпрот”.

iVmfSkI8RIQ

Активні навики

“Він добра та уважна людина, яка помічає навіть такі дрібні деталі, як котиків на стадіоні. Про це також свідчать його наймиліші аватарки в соціальних мережах. Інколи ви можете пізнати його фотографії за пальцями, які потрапляють у кадр. А ще майже каждий раз, коли ми домовляємось зустрітися перед матчем, я перетворююсь на Ждуна. Але то таке. Він точно знає, де після гри можна зустріти футболістів, наприклад, біля кіосків з шаурмою”, – описує свого агента-напарника Каріна, про яку ми погоримо трохи пізніше.

І це все правда, поки не настає черговий матч “Арсеналу”. Тут фаєрболи літають як по адмінці, так і в коментарях на “БФ”, куди Мішаня виходить сікти невірних — усіх, хто пишуть четвірки в своїх повідомленнях, ну і просто чудаків з аватарками “МЮ”, “Ман Сіті” чи “Челсі”, чекає джихад.

Міша як нова людина в адмінці одразу привніс світло ідеями своїх нових постів та новин на сайті. Він чудово аналізує. Робить просто атлічні репостики на свою сторінку Вконтакті. Золота людина. Може вам розповісти, де була вчора ввечері ваша маман. Але перед цим поцікавтесь у нього, скільки буде “п’ять відняти один”.

BzF__BRj--A

Пасивні навики

Вболіває за команди з низькою кармою. Уфологи намагаються з’ясувати точність причиново-наслідкового зв’язку: клуби сипляться після того, як Міша починає їх підтримувати, чи вони уже були дном до того і це лише совпадєніє. Наразі це точно невідомо, але після матчів улюблених команд Мішані над Кам’янським часто видно таке природне явище як “батхертове сіяння”.

Підсумок

Міша увірвався в основу і наразі є одним з найактивнішим учасником битв в коментарях від імені адміністрації проекту, яка, у свій час, покладає на нього серйозні надії. І ще. З цим хлопцем краще не жартувати. Він реально вичисляє по ІР і має в списку контактів номер твоїх батьків.

Персонаж

Ім’я – Андрій Витвицький. Псевдонім: Брейк

Класифікація персонажу: гендиректор “Брутального Футболу”. Підклас: Архітектор матриці

Вік: навіть з бородою пиво не продають

Освіта: вища айтішна.

T17bPxXZRnM

Опис персонажа

Людина, яка не мала нічого спільного з пабліком, а потім прониклась духом “БФ” і створила для одменів сайт — безоплатно (недавно бабка нашептала, що не так вже і безоплатно; ніби за все про все архітектор матриці попросив велику піцу з беконом і грибами та “Міс БФ жовтень”).

Активні навики

Заплатити за хостинг сайту. Коли БФ пробивав фінансове дно, Брейк був одним з тих, хто тащив його, як міг.

Навішати на сайт реклами, яка не приносить грошей. Незважаючи на те, що сайт має не погану відвідувалку, сам на себе він не заробляє взагалі. Напевно, це одна з тайн людства, яка ніколи не буде розгадана.

Провести конкурс “Міс БФ”. Андрій завжди особисто контролював хід голосування, щоб ніяка скотина різного роду махінаціями не змогла поставити під сумнів чесність та об’єктивність конкурсу.

Запросити на двіж до себе в офіс адменів БФ. Аура активізується на свята та при святкуванні днюх в адменів. Все дійство супроводжується розпиванням дорогих алкогольних напоїв та вишуканими розмовами на тему: “Да шостий Айфон така ж сама х*йня, як і п’ятий”.

JBNoskgztag

Пасивні навики

Пофіксити сайт “БФ”, який заглючив. Неможливо порахувати всіх зірок на небі та скільки разів падав сайт всім відомого пабу.

Оновити айфон. Як і кожен поважаючий себе айтішнік Брейк щорічно проходить процедури обнови свого яблучного апарату. Процедура не з дешевих, але статус змушує.

Винести сміття з офісу. Пасивний навик, який завжди йде після “Аури двіжу в офісі”. Двіжують вони – прибираєш ти.

Замовити лимонний фреш. Облитись пивом. В ідеалі — облити ним Сєвєра.

Підсумок

Брейк – людина, яка вивела “БФ” з статусу простого пабліку ВК до серйозного видання зі своїм сайтом, що на той час було проривом. Коли справи йшли “очєнь плоха” Андрій тримав “БФ” на плаву своїми фінансовими вливаннями і не знати, як би все складалось в іншому випадку.

Персонаж

Ім’я — Каріна Шпорт. Псевдоніми: “Кучерява”, “Шпрот”, “Єнот”

Класифікація персонажа: спеціальний агент “БФ” у Дніпрі

Вік: уже можна

Освіта: “Ой, всьо!” (за непідтвердженою інформацією відвідує вищу школу підготовки спеціалістів, яким по завершенні дають на вибір Ґрін карту або посаду заступника міністра будь-якого департаменту на вибір в Україні).

utwXbRMvH2c

Опис персонажа

pharmacy rx by crystal zamudio.

Ти відчирікаєш усе життя, але в тебе не буде такого масштабного і змістовного резюме, як у Каріни в 16 рочків, коли вона його прислала у редакцію “БФ”. І це резюме ще скромно приховало безліч чудових рис, які зосередились у Каріні.

Цей енерджайзер може працювати цілодобово і вкрай відповідально, не покладаючи лап в будь-яку погоду і за будь-яких обставин. Може ігнорувати цілий світ, але якщо вона за щось взялась, то пиндець. Складно собі уявити, щоб Каріна пропустила матч “Дніпра” або черговий воркшоп чи презентацію в АЙСЕКу, де вона уже прокачалась до рівня віце-президента з питань відправки рабсили за кордон. Найбільша трагедія, коли конфа в АЙСЕКу накладається на матч “Дніпра”, але тоді Каріна застосовує свою маґію, і роздвоюється, як Герміона, встигаючи і тут, і там. Мріє оволодіти телепортацією. Так легше буде дістатись у Європу, наприклад, ніж дочекатися безвізу з ЄС.

zrY20wzM1tM

За свідченнями очевидців, Каріна — великомученик “Дніпро Арени”. Працюючи для підписників “БФ” під час матчів, вона перенесла сніг, дощ, мороз і найгірше – фіговий інтернет на стадіоні.

2eoDfDEHr5s

Каріну кілька разів могло врізати м’ячем по голові, але вона вислизала, неначе нога Гладкого перед пустими воротами. Її фотки стали окрасою репортів. Якщо ти не читав її з Мішою трансляцій у Твіттері або репортажів на сайті — то застрелься просто зараз або підпишись на нас там уже бігом. Бо уже скоро сезон стартує в УПЛ, а ти, як лушпак. Для тебе люди стараються!

7xHhpmp9R1M

Підсумок

“І головне – Каріна весела, щира та вродлива дівчина, з якою мені в радість працювати і просто спілкуватись. Будьте як Каріна”, – каже Тот-Самый-Миша, якому пощастило більше року пропрацювати з нею разом.

Персонаж

Ім’я – Олександр Новак. Псевдонім: ще не придумали

Класифікація персонажа: літописець Віталія Кварцяного

Вік: дядя серйозний

Освіта: школа життя; у вільний від виїздів і репортажів для “БФ” час вчиться на маґістратурі луцької дурналістики.

m5i7TW5svlM

Опис персонажа

Кореспондент у гарячій точці ось уже майже два роки. Сашко в 2016-ому приніс туєву хучу годного ексклюзиву на “БФ”. І якщо ви не читаєте наш Твіттер і його текстових і фототрансляцій, то вкрай даремно. Справа в тому, що Олександр працює у Луцьку на матчах “Волині” і саме він доносить першим нові перли, які згодом стануть крилатими висловами, фразеологізмами та афоризмами від Віталія Кварцяного. Робота Сашка — це також і привід підписатись на наш Ютуб, адже саме там ви першими можете переглянути відео з пресух класика великих цитат про український та світовий футбол.

1GIgNoq-hqc

Підсумок

Абсолютно природно влився в команду “БФ”, оскільки поєднав у собі дві стихії — професію журналіста і участь у фан-житті (рідної “Волині”). Автор добротних ностальгічних матеріалів та оперативних репортажів.

Персонаж

Ім’я – Анастасія Обертосова. Псевдоніми: “Анастезія”, “Обертос”.

6S1xksehECw

Класифікація персонажа: спецагент “БФ” у Львові та у футбольному клубі “Карпати”

Вік: – А якого ти року народження? – 1996. – Це тобі 14? – 20! – Ніфіга собі!

Освіта: пішла стопами адмінів “БФ”, вчиться на дурналістиці.

qS2N1JLQMgA

Опис персонажа

Надіслала, мабуть, найоригінальніше резюме, яке нам доводилось читати (у формі листа). Позаяк, з перших слів було відчуття, що це саме тойчоловічок, який нам потрібен. “Мене звати Анастасія Обертосова і мені 19 років. (Ось, бля, моя сторінка ВК, щоб ви подивились мої фото. Попри те, що я брутальна, моїм улюбленим футболістом є Кріштіану Роналду”, – приблизно текст такого змісту змусив заревіти шефа і затвердити А.О. на посаду спеціального кореспондента “БФ” у Львові.

EXVaoYhPvd0

Корінна полтавчанка, істинна вболівальниця полтавської “Ворскли”, яка є частиною найактивніших ультрас київського “Динамо”, щиро підтримує “Карпати”, при цьому не забуває переглядати усі матчі “Манчестер Юнайтед”, сподіваючись одного дня потрапити на омріяний “Олд Траффорд”, але улюбленою її командою є мадридський “Реал” в головній ролі з коханим котиком — Кріштіком. Професійний глор. Єдина, в чому непохитна її віра — це в ненависті до “кротів”.

J_03EeoyroU

Якщо ця мадемуазель одного дня дорвалася б до адмінки, усі прихильники “Шахтаря” поховалися б по норах. Приблизно так, як стюарди на стадіоні, яким Обертос люто роздає люлєй, якщо вони не підкоряються владі її посвідчення. До речі, в Анастасії одразу два “аусвайси” кореспондента “БФ”, бо Настя настільки брутальна, що гаманці самі втікають від неї до рук грабіжників. Разом з грошима, картками, посвідченнями і студаками.

Wd1nGzKmZtE

У проекті з літа 2015 року. Незважаючи на те, що профіль Насті — домашні матчі “Карпат”, встигла “відкатати” декілька дуже важливих робочих виїздів. Настільки вдало себе проявила, що працює на “БФ” тепер на чверть ставки, адже контракт Анастейші викупила у нас інформаційна служба “Карпат”. Одного дня в “Карпати” переглядали Настю на позиції голкіпера. Якщо Вона підпише професійний контракт, “Карпати” виплатять “БФ” 88 гривень компенсації.

6S1xksehECw

Тож тепер Настя в курсі усіх останніх договірняків УПЛ, адже може спостерігати за футбольною кухнею із середини. Правда, їй від цього не дуже весело, бо на виїзд за “Динамо” так просто не скатаєш. Та і голам у ворота “Карпат” від Ярмоли і Ко пасувало б тішитись трохи менше. Взимку цього року в Насті трапилась особиста трагедія: Бланко-Лещук перейшов у “Шахтар”.

Wd1nGzKmZtE

Підсумок

Батькам Насті пощастило, що зараз у країні настало перемир’я між фанатами. Інакше, нема сумнівів, Обертос була б на першій лінії ключових двіжух країни, і уже б не в коментарях і статтях, а на трибуні і за її межами підпалювала б пердачки і рози своїх опонентів. А в нашій реальності Анастасія іде до іспіху у спортивній журналістиці, чого ми їй усі бажаємо і всіляко підтримуємо.

Персонаж

Ім’я — Дмитро Гончар. Псевдоніми: ще до них не доріс.

Класифікація: спецагент “БФ” у футбольному союзі ДНР

Вік: “амбал с лицом ребенка”

Освіта: навчається на факультеті імені Шефа і Думича Лушпарського національного університету

tyFJeVVo23Y

Опис персонажа

Якщо  Зірку Василя, Каріну і Настю поставити один на одного, то всі вони у висоту будуть, як половина Діми. Прийшов на “БФ” працювати у Львові на матчах “Шахтаря”, бо Настю “трісьот” від однієї назви цієї команди. Сподівався заробляти гонорари, щоб мати чим поповнювати лайф на своєму шостому S айфоні, але не врахував, щоб “БФ” – ніщеброди і всі 100 гривень, які проект заробляє на рекламі, ідуть на лєчєніє адмінам.

З від’їздом “Шахтаря” зі Львова не розгубився і вже готується до ведення репортажів на Твіттері з матчів “Олімпіка”.

Підсумок

Представник клану донецьких. Веде матчі команд з Донбасу, володіє найсучаснішою технікою. Є чутки, що його на “БФ” просунув сам Рінат Ахметов. Інакше не зрозуміло, звідки бабки в Шефа так часто їздити за кордон.

Персонаж

Ім’я — Петро Сидорак. Псевдоніми: “Малий”, “Рак”, “Пєтька”

Класифікація: фотошопер, монтажер відео. Підклас: школота.

Вік: див. пункт “підклас”

Освіта: див.пункти “підклас” і “вік”

XtDOIc_3Dsk

Опис персонажа

Проходив кастинг в адменку “БФ” два роки тому і був витурений “Зіркою”, однак помічений Шефом і залишений у проекті. Незважаючи на свій юний вік, фотошопом володів настільки віртуозно, що жони футболістів просили його за винагороду обробити їхні фото.

Підсумок

Зараз зосередився на монтажі відео для “БатлЛіги” і аватарках. Братюня Ярмоленка і Зіни, підмучує їм пікчі на події в обмін на фусби з автографами. У березні “БФ” віддає його в оренду з правом викупу у ФФУ. Да, тепер і на ФФУ буде працювати школота. Але ж наша, брутальна.

  • http://facebook.com/profile.php?id=100004912118666 Ivan Ivasyshyn

    Годна статейка!!!

  • https://plus.google.com/103819285144758102366 Edward Snod

    Когось не хватає

Menu Title