5 футболістів, які могли б стати музикантами

15 Тра, 2015| автор:

Усі слідкують лише за спортивною кар’єрою гравців. Ми часто не помічаємо, що багато з них талановиті і в інших сферах. От наприклад, у музиці. Вашій увазі 5 футболістів, які могли пов’язати своє життя саме з нею.

1) Петр Чех – барабанщик

У чеха на ютубі є свій канал, де він викладає свої кавери. Під одним з відео Петр написав таке:

“Я міг зіграти пісню 15 разів, обрати найкращі частини muscle relaxant tablets. та об’єднати їх. Але моєю метою ніколи не був ідеальний кавер. Я почав грати на барабанах у березні 2010! Я просто хотів показати вам, що можливо зробити за короткий період, не витрачаючи купу часу на відточування майстерності. Завжди є шлях досягнути чогось, якщо ти це хочеш”

2) Хосе Мануель Пінто – музичний продюсер

Його творчий псевдонім – Wahin. Він в основному займається створенням хіп-хопу уже 20 років, і має власну компанію Wahin Makinaciones, роботі в якій зосередився після завершення кар’єри гравця.

3) Томаш Росіцкі – гітарист у рок-групі

Півзахисник “Арсенала” справжній рокер, який грає на електрогітарі. Він навіть співпрацював з групою Tři sestry, яка є досить популярною у Чехії.

4) Дані Алвес – співак, гітарист

Бразилець – футболіст, який живе музикою на рівні з футболом. У його профілях в соцмеережах можна знайти відео, де він співає, граючи на гітарі.

5) Хесе – співак

Молодий футболіст “Реала” – вокаліст музичної групи Big Flow, співає у стилі реггетон. Наприклад, ось цей кліп зібра понад 4 мільйони переглядів на ютубі:

 


Menu Title