5 причин, чому “Дніпро” переможе у Лізі Європи

15 Тра, 2015| автор:

За версією “БФ”.

Забігати далеко не будемо. Але проаналізувати деякі моменти “БФ” зобов’язаний. Ми ж не школота якась, а футбольні експерти міжнародного рівня.

Аналітіка, експертіза, вангування матчів, розкриття договорняків - недорого

Аналітіка, експертіза, вангування матчів, розкриття договорняків – недорого

Вчора всі ми стали свідками того, як твориться історія. Творили її ті, хто сидів перед екранами телевізорів, хто випивав у пабах, хто стояв на стадіоні, хто грав на полі. З частинок складається певна картинка. І ось вона нарешті склалась. Емоції поступово відходять на другий план, а логіка і раціональність вилізають, як Ктулху з недр океану, на волю.

Отже, фінал Ліги Європи. Варшава. “Дніпро” – “Севілья”.

Чому команда Мирона Маркевича переможе?

1. 16 матчів у цьогорічній Лізі Європи, з них – 7 перемог, в яких тільки 3 рази команда забила свій максимум у два м’ячі. Підсумок – фінал. І хто скаже, що вони грають в антифутбол, паркують автобус, тиснуться до воріт? Так, сильніші команди їх затискають в лещата, але «Дніпро» пружно розпрямляється і забиває свій гол. Що заважає подібне зробити у фіналі? Абсолютно нічого. Мінімальний рахунок 1-0 нас цілком влаштовує.

2. Хлопці Маркевича пропустили менше за всіх – лише 10 голів. Різниця забитих і пропущених і статус фіналіста показують, що «Дніпро» – ідеальна кубкова команда.

3. Ви скажите: “Але ж це “Севілья”, ви що! Також кубкова команда!”.

Я відповім – якою б «Севілья» не була суператакуючою командою, у фіналі вона phenazopyridine without a prescription. буде володіти ініціативою, але не стане ризикувати. А «Дніпро» опиниться в ідеальних для себе умовах: контратака-забивай.

4.Після перемоги над “Наполі” дніпряни обійшли італійські “Лаціо” та “Фіорентину”, турецький “Галатасарай” і португальську “Брагу” у таблиці коефіціентів УЄФА. Вони обійшли топові команди національних чемпіонатів. Ти досі віриш у коефіціенти букмекерів? Схаменись, хлопче. Це футбол.

5. Всі пам’ятають Євро-2012? Україна і Польща разом провели відмінний чемпіонат Європи, народи один одному близькі і сильно інтегровані – за кого підуть вболівати у Варшаві: за іспанців чи українців? Отож!

І в якості бонуса –  рівно 40 років тому київське «Динамо» стало володарем Кубка Кубків і Суперкубка УЄФА – перший вагомий успіх для радянських клубів. В гіркий час для України ця перемога стане віддушиною. Як казав Мирон Маркевич і Артем Федецький: ” Це перемога для тих, хто в АТО “.

«Дніпро» заслуговує на момент щастя. І пам’ятайте, що перемагає тільки той, хто вірить у власний успіх.


Menu Title