А потім вони скажуть : “Нас притєсняли”

20 Лют, 2015| автор:

Знаєте,  читати ранкову французьку пресу принципово не буду. За класикою жанру, без сумніву, там писатимуть про “вєлікаю побєду” “Ґенґаму” над “Динамо”. Якщо рахунок ще спростувати якось можна, то сам перебіг поєдинку та дії арбітра викликають, щонайменше, подібну реакцію:  “За що?!”.

Першим “дзвіночком” стала вимушена заміна Ленса. “Ґенґам” грав грубо та моментами нагадував команду району, а не цілком сформований професійний колектив.  Вертонґена ці півники переплюнули.

Славко Вінчіч продемонстрував необ’єктивність та банальну байдужість стосовно відкритої агресії французів. Будьмо відвертими – за класом гри кияни явно переважали опонента. Цілком прогнозований пресинг господарів поля з перших хвилин та не менш прогнозована гра “біло-синіх” на контратаках, одна з яких і, власне, завершилася взяттям воріт. На дев’ятнадцятій хвилині Міґель Велозу скористався прострільним пасом Кравця та перевів сферу у сітку воріт.

А потім Манда, чи Манданн best price on viagra from canada. (мені, відверто кажучи, варіант “Манда” подобається більше) ніби натякне словенському представникові футбольної феміди, що їх “притєсняють” та не дають спокійно бавитися із м’ячем. Спочатку Манда штовхне Віду у спину, а потім, змовницьки із Санкаре, який кількома хвилинами раніше покладе на газон Гусєва, зіграють підступно і проти Ярмоленка. Чи заслуговував Андрій вилучення? Швидше -ні, ніж так. Спробуйте спростувати мої слова. Я лише радий вислухати ваші думки з цього приводу.

Через кілька митей до Ярмоли приєднається марокканець Беланда, що теж побачить перед собою червоне “світло”. І, друзі, це лише 44 хвилина, завершення першого тайму! Юнес тільки замінив травмованого Сидорчука, який безпосередньо посприяв влучному удару у виконанні Велозу, як сам мусив із гіркотою покидати стадіон. Стосовно Беланди – все-таки, півзахисник отримав “на горіхи” цілком заслуговано.

Другий тайм взагалі коментувати сенсу не бачу. Ясна річ, перевага у два гравці принесла свої плоди – “Ґенґам” не тільки зрівняв перевагу, а й спромігся переламати хід зустрічі. А от якою ціною? Ждемо у Києві, вас, любі французи.

 


Menu Title