А в Полтаві похмуро…

31 Жов, 2016| автор:

Доброга ранку/дня/вечора, брутали. Не буду довго тягнути кота за яйця. Вирішив накатати коротко відгук з приводу не дуже хороших новин з Полтави. Да-да, річ піде про Ворсклу, яка вчора епічно врятувалась від поразки вдома аж в додаткому часі.

Так-от, футболісти Ворскли продовжують сидіти без зарплати. Хоча в медійному просторі misoprostol guadalajara jalisco. ніяких новин про це не було, напевно, з початку осені. Останнє, що доводилось читати у ЗМІ з цього приводу, було датоване десь початком вересня і стаття виглядала приблизно так: “Футболістам Ворскли не платили зарплату з січня 2016-го року”. Чому я думаю, що нічого не помінялось з того часу?

1477907526315

Варто лиш проаналізувати, слова сказані головним тренером Ворскли, далі пряма мова:

“Це футбол. За все, що відбувається, несе відповідальність головний тренер. Я винен у всьому. Значить я не достукався в деяких моментах до керівництва клубу”.

Чомусь він говорить, що має достукатись саме до керівництва, а не до футболістів. І які такі моменти?! А про це ми здогадаємся після наступного питання журналіста, який цікавиться, яка у клубі ситуація з фінансовими питаннями і чи давно футболістам виплачували зарплату. На це Сачко відповідає так:

“Я готовий відповідати за спортивну складову, на решту питань… *пауза довжиною в йолку Януковича* я не буду на них відповідати”.

Очевидно, що він не буде на них відповідати. А що він скаже, типу: “Зарплаты нет, но футболисты держатся”. Тут каждому стане зрозуміло, що якщо по зарплатах заборгованостей нема, то він би на ізічах відповів на це запитання. А так просто замовчування і стандартний відхід від відповіді. Тут йому нічим не дорікнеш, це вже питання до керівництва. Сачко ж виходить з тієї ситуації, яка склалась.

1477907526210

Хоча ми можемо згадати Дніпро зразка сезону-2014/2015, коли Маркевич сам платив гравцям частину зарплати і преміальні, щоб футболісти не втрачали мотивацію і їб*шили до кінця. Що у результаті вилилось у фінал ЛЄ. Та це була справа принципу, через якогось п*дара дніпропетровського, вибачаюсь за некоректне слово. Тут краще підійде словосполучення “ганд*н дніпропетровський”. Так-от через цю нехорошу людину, яка забила болт платити футболістам їхні чесно зароблені гроші, в тебе летить мрія, напевне, всього твого життя: “Зіграти у фіналі, а може і виграти єврокубок”. Тому Мирон Богданович і платив зі своєї кишені.

385423980

 

У Сачка подібних завдань не стоїть, хоча з таким хорошим підбором футболістів-професіоналів можна було поборотись за місце у ЛЄ. А знаєте чим відрізняється аматор від професіонала? Аматор – це коли в дворіку з пацанами, а далі – на пиво. А професіонал отримує зарплату, а далі отримує п*зди, якщо він чудить як Дитятьєв на 10-секунді матчу. Хоча навіть при такій плачевній ситуації Коломоєць – найкращий бомбардир УПЛ на рівні з Мораєсом, наприклад.

Тому “Ворскла” ще може проявити себе в УПЛ. Ставити перед гравцями якісь завдання, мотивувати їх на ігри, якщо вони не отримують свої кровні по контракту… З цього нічого не вийде і не виходить, як ми бачимо по результатах команди. Тому будемо сподіватись, що керівництво “парішає” ці всі питання. А якщо не вирішить. Я навіть не хочу думати, що буде в такому випадку. Всім дякую. До нових зустрічей


  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1219019584835954/ Александр Жуков

    Прочитал статью, все сказано прямо в точку. Но вот только ходят слухи у нас в Полтаве, что до конца года Ворсклы может не стать. Многие знакомые которые связаны с клубом, намекают на этом. Я очень надеюсь что это все “слухи”, но судя то что творится с командой и их игрой все тянется к этому.

Menu Title