А зорі тут тихі: “Леґія” виграє у Києві

20 Сер, 2015| автор:

Шквалом атак “Зоря” зустріла “Леґію” – перша десятихвилинка закріпилася за нами. Чечер, Малиновський, Гордієнко та, особливо, Караваєв постійно дошкуляли кіперу гостей, штурмуючи оборонні редути опонента. Як зазначалося, Вернидуб досконально вивчив польських візаві – можливо, саме цей фактор сприяв тактичній грамотності та виваженості луганчан. Радував око Петряк, що за відчутності Хомченовського у минулих турах української вишки, зумів частково замінити Дмитра – хлопець не боявся йти в обіграш, атакувати та асистувати партнерам. Тож не дивно, що Ваня, зважаючи на не цілком стовідсоткову форму товариша, з’явився у старті. Найбільше отримував по ногах вищезгаданий Караваєв,що сьогодні виступав у ролі умовного диспетчера – такий собі аналог Фабреґаса.

Важливий момент, яким вміло користувалися поляки – це гра на контратаках. Як бачимо, колектив, фани якого вже добряче нам набридли, свідомо віддав ініціативу українцям, але гравці регулярно намагалися упіймати “Зорю” на “гарячому”.

В принципі, “чорно-білі”, станом на 22-гу хвилину, демонстрували злагодженість у всіх ланках – оборона, середня лінія та напад майже гросейстерськи оперували сферою, раз-по-раз заважаючи Гільєрме та компанії. Настільки, що Чайковський отримав “гірчичника” у боротьбі з бразильцем.

А ми ж то тиснемо. Переконливіше!

Поляки вирішили занести до активу і стандарти – найбільша навала “Леґії” відчутна під час кутового. А от обрізка в центрі поля могла стати для нас фатальною – Ніколіч пробиває у лівий кут воріт, але Микита Шевченко, мов кішка, дотягується до круглого. Ну ми ж акцентуємо – контри! Пресують господарів! Потрібно заспокоїтися! А на трибунах…

Коротенько підсумуємо: “Зоря” тисне, динамічна, агресивна, але на завершальних хвилинах матчу ліпше виглядає саме “Леґія”. Обережно граємо! Желько Любеновіч та Хомченовський – in, Чайковський-Петряк – out. І от ми обпеклися – гості забивають надважливий гол. І як обпеклися – під час стандарту! Кутовий – Жезнічак скидає і Міхал Кухарчик переправляє круглого у сітку!

Не розклеюємося! “Леґія” оживилася – Фурман виконує штрафний і лише зусиллями Шевченка на табло залишається поточний рахунок.

Тим часом, як каже Вацко, “реальні кабани” запалили clomiphene citrate 50 mg kaufen. піро. Горить ефектно. Ніби трансформувалися гості – по факту, мінімум вони виконали. Гол забили таки – що ще треба?

У Гордієнка не виходить пробити двічі поспіль. Мда. І Будківський міг відновити рівновагу!!! Пилип!!! Поряд зі стійкою пролітає м’яч! Через миті Любенович небезпечно виконує карний удар, але Куцяк не спить! Активізувалися нарешті і ми – чамло силової боротьби у нас. Так і до махачу недалеко, правда, ультрас ку*в?

НЕБЕЗПЕЧНО! ЗНОВУ СТАНДАРТ! Дивом ми не пропускаємо! ДИВОМ! Гільєрме поцілив у перекладину! Хуух! Насправді якісно, але страшно! Атака на атаку – відповідаємо і ми. Але круглого у воротах так і не видно. Прикро. Спекотно на полі! Немає останнього удару.

З такою грою ми зберігаємо шанси у Варшаві. З Богом!

 


Menu Title