Абідна, дасадна, но ладна…

18 Гру, 2016| автор:

Вслід за Шовковським київське “Динамо” покидає ще одна легенда. І що далі?\

Можливо, він вже не у найкращих своїх кондиціях. Може і справді не “стягує” відбігати увесь матч… Але ж згадайте останні поєдинки – навіть, коли Гусєв виходив на заміну, то гра “Динамо” точно не слабшала. Нехай зараз і йде праця в Києві на омолодження команди.

Та чи не міг би бути Гусєв корисним молодим гравцям ще рік-півтора, хоча б завдяки досвіду – а досвід у нього чималий. Лише “Динамо” він віддав 13 років. І попри те, що Олег Анатолійович – а саме так до нього в останні роки в знак поваги зверталися партнери по команді, вихованець сумського футболу, а в УПЛ дебютував за atorvastatin recall 2013. “Арсенал”, в його серці було лише “Динамо”. І мрія здійснилася.

Вже у своєму першому сезоні він в 41 матчі “наколотив” 10 голів, що для півзахисника дуже навіть непогано. Впевнений, давніші вболівальники досі пам’ятають цього прудконогого хлопчину, який одразу влився в колектив і став одним із його лідерів.

Та й збірну України без нього важко уявити. Згадати хоча б тріумфальний Чемпіонат світу 2006 року, коли Олег закривав проблемну і не свою позицію правого захисника. Закривав дуже навіть достойно.

Що колись таки прийде час прощатися з “Динамо” було зрозуміло. Але ж не так! З ним навіть попередньо нічого не узгоджували, просто сказали, що клуб в його послугах більше не має потреби. Не так давно Владислав Ващук у своїх спогадах також писав, що в Києві з ним попрощалися не надто приємно. Якось образливо за гравців. Легендарних гравців. І така поведінка прослідковується не лише в керівництві “Динамо” – тут можна згадати і відхід Дель П’єро з “Ювентуса” чи Андреа Пірло з “Мілану” – легенд, можна сказати, просто виставили за двері.

Чи має право Олег Анатолійович ображатися на Ігоря Суркіса і Ко? – Звичайно. Чи ображений він на керівництво “Динамо” – анітрохи. Як він нещодавно сказав, в його серці лише один клуб, тому за іншу команду в Україні він грати не збирається. Але й бутси на цвях, попри солідний для футболіста вік, вішати не збирається.

А от де ми його побачимо – в ОАЕ, АПЛ чи ще якомусь чемпіонаті – залежить від його агента. Нам залишається лише чекати. “Брутальний футбол” впевнений лише в одному – в якій команді Олег Гусєв не опиниться, він точно не буде там на останніх ролях.


Menu Title