“Аякс” – “Феєнорд”: перша нічия за 37 років

25 Січ, 2015| автор:

125 поєдинків, 125 справжніх битв титанів своєї країни – “БФ” спостерігав за діями амстердамського “Аяксу” та роттердамського “Феєнорда”, які сьогодні вирішували долю чергової зустрічі.

Напередодні дербі між двома грандами нідерландського футболу квитки були розкуплені абсолютно усі – трибуни “Амстердам-Арени”, панове, були забиті вщерть! Уболівальницьку увагу привернула очікувана поява у старті “Феє” Кеннета Вермера, який не так давно попрощався із Франком де Буром та перебрався до найпринциповішого суперника.

У дебюті матчу опоненти обмінялися кількома перспективними атаками,  але, дійсно, гольовий момент втратив Колін Казім-Річардс, який на сьомій хвилині влучив у ногу Яспера Сіллессена. Цей невдалий момент, склалось враження, лише розлютив гостей – Йорді Класі та вищезгаданий Річардс моментами діяли відверто грубо, втім таку гру можна аргументувати вдалою позиційною обороною “Аяксу”. Цілком зрозуміло, що за таких умов роттердамці виглядали вельми привабливо, тож удар господарів відбувся лише на 12-ій хвилині – Ріхедлі Базур (хлопчина 1996-го року народження, лише третя поява на полі) успішно змістився з лівого флангу у центр, але пробив не сильно.

І знову Казім! Був зобов’язаний забивати фланговий півзахисник! Але! Сіллессен! З буквально п’яти метрів туркові нідерландського  походження не вдалося переграти основного кіпера збірної. На супермомент “Феєнорда” відповів польський нападник Аркадіуш Мілік, в’яло пробивши у бік володінь Вермера. viagra pricing strategies. Офсайд…

Через декілька хвилин  у штрафному майданчику “Феє” щось спробував вигадати Кішна, але Уілкшир та Конголо відтіснили 20-річного португальця. Ось такий дисонанс – “сплячий” Аякс (Мілік, прокинься!) та постійно пресингуючий та динамічний  опонент.

Казім! Казім! Казім! Чому ти не забиваєш знову? Найбільш яскравий персонаж першого тайму знову “філонить”…  Де Буру варто замислитись по перерві. 0:0. 2 удари проти 12 – ось така райдужна статистика для прихильників “Аяксу”. Щоби поліпшити невтішне становише, наставник столичного клубу замінив Міліка (читаємо вище!) на іншого форварда – 24-річного ісландця Колбейна Сіґторссона. От я захоплююся молодіжною програмою, та й загалом, школою “Аякса” – готують якісних, молодих, гарячих до гри пацанів. І так по всій країні. А у нас?

Дублювання першої сорокап’ятихвилинки – ну майже! – знову атакує “Феє”, знову Казім та Єнс Торнстра перевіряють Сіллессена на уважність. Доооовгими пасами вперед намагалися щось організувати господарі. Ні центру, ні нападу – Н-І-Ч-О-Г-О. Нікі Зімлінг замінив для стабілізації півзахисту підлітка Базура. А далі…

Прокинувся “Аякс”. Спочатку у словесній перепалці, а потім бідолаха Вермер  добряче попотів – після невдалого  фіксування м’яча рахунок мали відкривати парочка – Шона та Сіґторссон, але захисники “Феє” на місці.

Через мить – Єспер Сіллессен мало не б’ється із Торнстрою, якому здалось, що кіпер аж надто картинно впав у боротьбі. КААААААЗЗЗЗЗІІІІІМММММ!!!! З сантиметрів 10-ти не може забити! Геніальна гра на фланзі у виконанні Класі і просто убога – УБОГА – реакція Казіма. Тупо провів очима круглого! І його б розіп’яли уболівальники на роттердамській площі, якби через лічені секунди Кішна переграв Вермера.

На останніх хвилинах емоції переповнювали – Ласс Шене проти Вермера і – блокують! Ван дер Хоорн!.. 0:0, друзі! Гра була цікавою, інтригуючою, але, на прикрість, лише у останні двадцять хвилин. Остання нічия була зафіксована у 1978 році! Рахуйте. Дивіться хороший футбол!

В темі:

Menu Title