Антоніо Конте про завершення кар’єри, монстрів та трансфери “Челсі”

8 Січ, 2017| автор:

Антоніо Конте наголошує, що має намір піти у відставку після десяти років тренування.

Менеджеру “Челсі” в липні цього року виповниться 48, і це применшує можливість тренувати стільки ж довго, як Алекс Фергюсон чи Арсен Венгер.

Ця проблема була викликана словами Пепа Гвардіоли на цьому тижні, коли він сказав, що “перебуває в кінці” своєї тренерської кар’єри і “процес його прощання вже почався”. Гвардіола пізніше уточнив свій коментар (мовляв, піде з “Ман Сіті” не скоро), але Конте – який на два роки старший, ніж його каталонський колега – каже, що симпатизує настрою свого колеги.

“Я визнаю за краще, щоб моя дружина не чула цього, але футбол – це наше життя. Коли ви вирішуєте займатись цією роботою, це тому що вам подобається перебувати під тиском. І в момент, коли ви зазнаєте невдачі, ви в біді”, – розповідає Конте. “У мене є велика повага до Пепа, і я думаю, що коли у вас є метод, коли у вас є філософія футболу, яку ви хочете донести до кожної команди, якою керуєте, ви витрачаєте багато енергії. І іноді може статися, що ви трохи втомилися, і втомлюєтеся в якийсь певний період більше, ніж зазвичай”. 

“Перш за все, коли ви витрачаєте 20 років, граючи щотижня і тренуючись кожного дня, а потім швидко стаєте менеджером, ви витрачаєте багато енергії. Але не фізичну, а ментальну енергію. В такі моменти трапляється, що замислюєшся про відпочинок. Але я впевнений, що Пеп хоче продовжувати тренувати ще якомога більше часу”.

Але як щодо самого Конте? “Сер Алекс Фергюсон – дуже гарний приклад для мене”, – сказав він. “Коли я дивлюся на нього і дивлюся на Арсена [Венгера], ми говоримо про двох монстрів, двох великих менеджерів. Я не сподіваюся повторити їх кар’єри, але 10 років – це достатньо для мене”.

Конте також згадав, що “Челсі” може скористатись пунктом викупу в контракті Натана Аке та повернути його з “Борнмуту”. Конте має намір використовувати лівого захисника у формації 3-4-3.

“Аке справді хороший гравець,тим паче зараз він почав грати кожний матч”, – сказав Конте. “Я слідкую за ситуацією, тому що він може бути гарною можливістю для нас під час трансферного вікна”.

Джерело: Тelegraph

Переклад Андрія Резніченка

 


Menu Title