“Бамболея” від “Дніпра” для чергових італійців

18 Вер, 2015| автор:

Матч між “Дніпром” та “Лаціо” виявився із розряду тих, про які написати майже і нічого. Не тому що гра погана – вона якраз була веселою і залишила багато питань. Проблема була набагато серйознішою – пусті трибуни. УЄФА не вибачило дніпрян за вибігання на поле після перемоги над “Наполі”, покаравши двома матчами при пустих трибунах. Як наслідок, ми отримали веселий футбол, але печальну загальну картину. І все було б погано, якби у наших футболістів не було б сили волі. Але про все порядку.

Не дивлячись на те, що вболівальників не пустили б на стадіон, фанати “Дніпра” все рівно орагнізували автопробіг по місту, і таким чином заряджали команду на бій. І дніпряни справді грали для вболівальників, не завжли якісно, точно, але, що називається, з душею і до кінця.

XZhL_K9Zczo

Сама гра почалася весело і рівно. “Дніпро” ніяк не тушувався перед іменитими римлянами. Хоча, чому б тут соромитися? “Дніпро” – фіналіст Ліги Європи! І перші 10 хвилин це реноме синьо-біло-блакитні підтверджували. Гарна гра в пас, висока швидкість, пресинг – все було в української команди. Але десь із середини тайму “Дніпро” почав програвати у центрі, зокрема – різні напівмоменти. Як наслідок, “Лаціо” де-не-де створював нехай і негострі, але моменти, поки “Дніпро” задовольнявся одиночними обіграшами один в один.

Перший дзвіночок пролунав на 16-й хвилині, коли Матрі (який провів шикарний матч) вивалився на ворота “Дніпра”, і пробив у ближній кут – Бойко був на місці. Проте, через 20 хвилин вже і Денис не врятував – його зблизька, після стандарту, розстріляв Савіч. Після цього, при пустих трибунах і повному контролі гри італійцями картина матчу була просто нестерпна.

HLWgRaFGj3I

Другий тайм був схожим на перший, але “Дніпро” суттєво піддав у індивідуальних моментах. Не дивлячись на проблеми, “Дніпро” раз за разом проводив класні комбінації і гарно боровся. Чудеса швидкості показували Піку, Матос та Матеус. Але, моменти капали дуже скупо і, в основному – після стандартів. І, здавалося, все закінчиться печально, але ми забули, як “Дніпро” пройшов у фінал ЛЄ. Морально-вольові якості досі на висоті – на 94-й хвилині, в останній момент, після стантарту Піку чудом залишив мяч, відкинув на Матоса, а той навісив на Селю, який знову заставив “бомбалейлити” італійський клуб!

K0ZsF8-3TbQ

Не сказати, що голи було не по грі. “Лаціо” забив після серії моментів та по грі, де стандарти значили дуже багато, в той час як дніпряни до останнього не втрачали своєї потужності у швидкості і комбінаційній грі (хоча гол прийшов, знову ж таки, після стандарту)

Нічия, і у нашій групі “всьо сложно” – “Русенборг” відібрав очки у “Сент-Етьєна” і Бог його знає, що буде далі. У всіх по очку, і ми віримо у наших хлопців. А поки що – 1:1. Браво, “Дніпро”!