Безпристрасна п’ятниця

29 Кві, 2016| автор:

Матч, який міг би мати зовсім інше значення, як турнірне, так і емоційне. Такі асоціації викликало протистояння “Волині” та “Олександрії”, адже без врахування 18-очкового покарання ці команди зараз могли б не на жарт “рубитись” за зону єврокубків. Але маємо те, що маємо.

Можна знову дорікати керівництву Прем’єр-Ліги, “Волині”  та телеканалу “2+2″ за ідею призначити цей матч в п’ятницю на 17-00. Тому логічно, що стадіон був “переповнений”, адже звичайний робочий день триває до 18-00. Наклала відбиток і досить спекотна погода, і, як підсумок, на трибунах можна було проводити перекличку та поіменний перепис присутніх.


Взагалі від цієї гри можна було чекати всього, бо в останніх турах обидві команди грають щоразу по-іншому. Тому ми були готові до різних варіантів перебігу подій на футбольному полі, але ніяк не були готові до того, що побачили, в першу чергу морально. Напівпритомне катання м’яча із регулярними обрізками, та імітація трьохочкових амбіцій. Час від часу команди навіть розбещували вболівальників натяками на небезпечні моменти і відбувалось це орієнтовно раз на 20-25 хвилин. Не надто хочеться згадувати цей шедевр і відтворювати хронологію цього “безкомпромісного та гостро-атакувального поєдинку”, але доведеться.

Перший тайм можна вкласти у два моменти. Спершу Хомченко, після незлагоджених дій захисників “Олександрії”, вивалився на побачення з голкіпером, поклав на газон останнього і постав перед питанням “з accutane results. якої ж ноги пробити і чи пробити взагалі ?”. Поки нападник лучан шукав відповідь, гості збудували цілу стіну із тіл біля власних воріт та ліквідували загрозу.

Друга нагода була у гостей – допомогли команді Шарана стандарти: спочатку на виході невдало зіграв Шуст, але Польовий з лінії виніс м’яч, і олександрійці продовжили атакувати другим темпом, та спочатку хтось із волинян заблокував удар суперника, а потім і самі гості пробили значно вище воріт. Під кінець першої половини матчу стало зовсім сумно і ультрас”Волині” злегка запалили.

По перерві стало тільки “веселіше”: команди остаточно припинили грати, а ті вболівальники, які знайшли в собі сили прийти на стадіон, перебували у стані штучного сну. Був момент у волинян – Шаповал з лівого флангу, завдяки індивідуальним діям, увірвався до штрафного майданчика “Олександрії” та пробитий у ближній кут удар виявився дещо не влучним. В підсумку все завершилось нульовою нічиєю. А загалом висновок напрошувався наступний:

На післяматчевій прес-конференції відбулась невеличка неузгодженість, адже за регламентом першим виходить до преси тренер господарів, але з їхнього боку довгий час ніхто не хотів іти, і до слова першим нарешті запросили Володимира Шарана. Коуч гостей віддав належне “Волині”, адже команда, яка доживає останні тижні виходить і намагається грати у футбол. Після протокольних люб’язностей навів декілька аргументів, які могли б пояснити таку мляву гру його команди це: погодні умови, важка дорога, інтенсивний графік та фізичне виснаження футболістів. А на питання про те, на який турнір “Олександрія” робить ставку відповів:


Як з’ясувалось пізніше пауза, що виникла на початку прес-конференції була спричинена небажанням Віталія Кварцяного іти на коментар. Замість головного тренера прийшов помічник – Володимир Дикий. Невелика кількість досвіду у подібному спілкуванні з пресою далась в знаки і старший тренер “Волині” попросив відразу розпочати із запитань.

На питання про причини відсутності командної швидкості відповів, чи то дорікнув кадровими проблемами клубу, короткою лавою запасних, та вимушеним насиченням складу футболістами із дубля та команди U-19, гравці яких ще не доросли до рівня Прем’єр-Ліги, але мусять іти в бій. Не залишив без уваги тренер і піжонство Хомченка.

А далі маестро, як то кажуть, понесло. Пішли в хід ностальгійні згадки часів минулих, коли ще сам Володимир Дикий був футболістом. Дуже завзято тренер розповідав про ту команду, яка з його слів могла б здатись волинським аналогом “Баварії”, а історії про власну гру чимось нагадали легендарний Блохін-стайл, не вистачало тільки касети із записами матчів.

Олександр Новак Брутальний футбол


Menu Title