Бомбардирська гонка триває

10 Тра, 2015| автор:

Причому запекла! А хіба ні? Для гравця атакувальної ланки – головне відзначитися влучним ударом, і, як свідчить статистика, у нашому чемпіонаті боротьба за право стати кращим голеадором у самому розпалі. По завершенні першого кола української першості явними лідерами у бомбардирському рейтинзі були Андрій Ярмоленко та Ерік Біквалфі.

Зараз ситуація дещо змінилася  – румунський плеймейкер опинився за спиною динамівця, втім дихає в спину. Перепрошую, двох представників столичного клубу – Кравця і, власне, Андрія. У цієї солодкої парочки по 14 голів – у сьогоднішньому матчі проти донецького “Металурга” Артем відзначився лише одного разу, а от Ярмоленко оформив дубль. Причому, у Кравця є маленька перевага – для такої online pharmacy hamilton. кількості йому знадобився 21 матч, а його одноклубнику – на два більше.

Найближчими опонентами залишаються вищезгаданий Бікфалві, Калініч та Тейшейра – у них по 12 голів. Втім, і їм не потрібно падати духом. Еріку є брати з кого приклад – віддамо шану Майкону,  Калініч може рівнятися на Селезньова, а Тейшейра – пишатися Мхітаряном, що забив за сезон найбільше в історії українського чемпіонату – 25 голів.

Ми пам’ятаємо!

В темі:
·

Menu Title