“Це не твоя вина”: як Клопп змусив Мане розридатися

12 Лют, 2017| автор:

Вашій увазі п’ятий епізод секретного щоденнику “Мої нормальні моменти”

“Новий рік, новий я!” – поклявся я сірій фігурі, що дивилася на мене з дзеркала у ванній з теракотовою керамікою в перському стилі.

Я увімкнув бритву для гоління Panasonic Stubble Master і встановив режим на мою щетину. Дотримання рівня пуху на обличчі на рівні ½ дюйму (≈1,25 см) є одним із багатьох рішень, які я поставив в Новий рік. Інші включають еволюцію тактики від пресингуючої “Шик-2016″ 4-2-3-1 до тактики володіння м’ячем 4-3-2-1. Рішення, які зовсім не йдуть в розріз з моїми рекомендаціями – це заборона MP3 в роздягальні на користь касет та наполягання, щоб ЗМІ зображували мене в мольбертових малюнках в стилі судового засідання.

Проте найбільша зміна – це приборкати мої погані манери. Я знаю, про що ти думаєш, дорогий читачу, проте не дозволяй камерам обдурити себе, думаючи, що я бадьорий жартівник, якого показують на Sky Sport. Ні, в порівнянні з моїми співвітчизниками, я один із поганих хлопців футболу, як Дієго Марадона або Джо Кіннер. У Німеччині прийнято роздавати журналістам ковбаски перед прес-конференцією та на час матчу, а Томас Тухель чи Йоахим Льов полюбляють пройтись по полю, вітально поплескуючи по спині гравців протиборчої команди. Чи роблю я подібні речі? Лише інколи.
Крім того, я експериментував з деякими новими мотиваційними методами для моїх хлопчиків. Я повинен був бути присутнім на курсах з мотиваційного мовлення, але замість цього вирішив залишитися вдома та подивитися марафон Робіна Вільямса разом з Уллою та Джеймсом Мілнером. Міллі покинув судно після початку фільма “Флаббер”, зазначивши, що це трошки “шорстко” як для його смаку. Оглядаючись назад, стає ясно, який з цих варіантів був найбільш плідним, адже перед нашою перемогою над Ман Сіті я був в стані повністю продекламувати промову фінальної сцени “Товариства мертвих поетів”.

Крім того, “Розумник Вілл Гантінг” дав мені інструменти, щоб прорубати меланхолійний туман, що спадав на нашу роздягальню після нічиї 2:2 з Сандерлендом. Садіо Мане звинувачував себе через другий пенальті для нашого суперника, але я був в стані повторювати йому слова “Це не твоя вина” знову і знову, в усе більш різноманітні способи, аж поки він не розридався. Я вже додав це до мого посібника “101 порада для футбольного менеджера”, який сподіваюся видати наступного року.

 

В мене вже є вбрання джина та одинадцять міцних чоловіків з духового оркестру, готових до виконання ‘Friend like me’, коли ми здобудемо перемогу над Манчестер Юнайтед.

Саме ці невеликі зміни, сподіваюсь, поставлять нас в гарне становище для нашої майбутньої взаємодії з Моуріньо. Майстер “mind games”, він часто виглядає лиходієм у цих випадках, але я насправді розглядаю Жозе як дорогого друга. Тому я вирішив прийняти рішення бути більш “спокійним” вчора ввечері, коли я вирішив грати “по-диявольски”, що означає жарт для мого is viagra safe when trying to conceive. португальського колеги. У мене добра воля на це кожної ночі, тим паче Жозе мав пляшку Ne Oublie Port 2008 року, яку нам мали доставити в готельний номер. На його жах у потенційних змінах в матчі, у мене була консьєржка, яка змінила замовлення на Chateauneuf Du Pape! Навіть сер Алекс у такому випадку скористався б послугами Деррена Брауна (автор книжок про щастя – прим. пер.) для виходу з цієї битви дотепності. Проте, через моє вищезгадане бажання бути більш ввічливим, я збираюся скласти повні і відверті вибачення Жозе, які будуть готові для опублікування наступної неділі.

О, і щодо орлиного погляду моїх шанувальників, які написали мені минулого тижня, ви дійсно маєте рацію – я переключився з окулярів моделі місячного хрому RX6925 Rayban на модель RX6926 сріблястої деревини з вовком.

Джерело: FootballFanCast.com

Із першою частиною щоденника можете ознайомитися ТУТ.

Із другою частиною щоденника можете ознайомитися ТУТ.

Із третьою частиною щоденника можете ознайомитися ТУТ.

Із четвертою частиною щоденника можете ознайомитися ТУТ.

Переклад Андрія Резніченка


Menu Title