Чому донеччанки не сплять з терористами

20 Чер, 2015| автор:

Фанат “Шахтаря” на прізвисько “Вітязь” розповів про цікаву бесіду терористів про секс, поганих дівчат та сексуальну революцію Леніна. Про це пише сайт depo. “БФ” рекомендує молочко до прочитання тексту, викладеного нижче.

 

“Пішов я у парк Щербакова, де став свідком розмови двух “апалченцев” про секс. Хлопці явно не місцеві. Один говорив щось про Уфу. Сиділи вони на лавочці та голосно говорили про банальні речі, а потім розмова перетекла у нагальні проблеми. Толян – він же бородатий чоловік років 35-40 – почав жалітися на жінок. Ніби звична картина, але сама бесіда вразила до мозку кісток. 

“У Донецьку стільки прикольних дівчат, але не хочуть. В нас в Уфі такого немає. Вже півроку у місті і жодної в мене не було”, – жалівся Толян.

354532225

Його колега, який на вигляд значно молодший, вирішив пояснити, чому так все погано і що треба з цим робити.

“Леніна на них немає. От цей мужик все правильно робив у 20-их роках. Сексуальну революцію у “совку” організував, тоді всі з усіма кохалися. Уяви, йдеш по вулиці, сподобалася дівчина – підходиш, кажеш: “Привіт, я тебе хочу”. І вона йде з тобою. Завтра захотів іншу якусь – вперед. І всі кохалися, щасливі були. А тут ніби СРСР відродити хочемо, а поняття якісь ідіотські. Донеччанки взагалі аморфні. Тут чоловіків нормальних крім нас нема, а вони не хочуть. Всі лесбійками, мабуть, поставали”, – скаржився canadian pharmacy prednizone. він.

Толян його підтримав, зазначивши, що треба з цим щось робити, бо буде біда – падіння народжуваності.

От я послухав це і зрадів навіть, що наші жінки мають почуття гідності, коли не кохаються з такими ідіотами. А потім в голові народилася думка, що одного разу таку бесіду може почути Захарченко чи хтось з його свити і взяти до уваги. І дійсно, війна за незалежність “ДНР” тут всіх дістала, розваг майже ніяких нема, люди виживають, а електорат зомбі ж потрібен. Тут і згадає він ненароком про “Долой стыд” та доступний секс для всіх. Знайдеться купа ідіотів, які будуть від цього щасливі. Але тоді в місті точно залишаться лише “апалчєнци”.


Menu Title