Чому “Динамо” не заслужило чемпіонство

21 Тра, 2015| автор:

“Динамо” вперше за шість років стало чемпіоном. Більшість експертів сходяться на думці, що динамівці заслужено здобули золоті медалі чемпіонату, адже найстабільніше від інших провели увесь сезон. Дійсно, “Динамо” досі не програло жодного матчу, і показувало найбільш збалансований футбол, який приносив результат. А Ребров дійсно привніс у гру столичного клубу нових барв.

129902

Проте є один суто статистичний аспект, який не стільки ставить під сумнів заслуженність 14-го чемпіонства для “Динамо”, скільки показує, що не слід переоцінювати його здобуток. Хоча самі кияни, за великим рахунком, ніяк до цього не причетні.

У нашій країні склалася така ситуація, що багато клубів не можуть проводити матчі у своїх містах. Саме тому так вийшло, що на відміну від усіх інших клубів, “Динамо” значно більше матчів зіграло вдома.

Загляньмо у статистику виступів “Динамо” в чемпіонаті 2014/2015 станом на cьогодні.

Всього – 24 гри (19 перемог, 5 нічиїх, 0 поразок, голи 62-10).

Домашні – 12 (9 перемог, 3 нічиїх, 0 поразок, голи 28-3).

Виїзні – 12 (10 перемог, 2 нічиїх, 0 поразок, голи 34-7).

З 12 виїзних матчів 4 “Динамо” зіграло у Києві: 3 – на “Олімпійському” проти “Іллічівця”, “Олімпіка” і донецького “Металурга”, 1 – на “Динамо” ім. Лобановського проти “Чорноморця”. Статистика “Динамо” у цих матчах красномовна: 4 перемоги, 13 забитих голів, 1 – пропущений.

wOmVLDzmAFY

Відповідно, отримуємо таку статистику: із 24 матчів “Динамо” зіграло 16 у Києві, що становить 66,6%. Можна додати ще й виїзний матч у Львові проти “Шахтаря”, де увесь стадіон підтримував киян, а самі гравці зізнавалися, що грали ніби вдома. Тоді взагалі вийде, що “Динамо” зіграло 70,8% матчів вдома. У той же час, наприклад, один cheap viagra sold in usa. з двох конкурентів динамівців донецький “Шахтар” через війну на сході України не зіграв жодного матчу у своєму рідному місті.

Насправді, це не спроба затролити когось, чи тим паче давити на жалість, як це дехто робить. Це просто сухі цифри, які кожен аналізуватиме по-своєму. Щоби співставити їх з європейськими чемпіонатами, можете уявити, що, наприклад, у Іспанії “Реал” зіграв 70% матчів на Сантьяґо Бернабеу, а “Барса” – жодного на Камп Ноу.

Володимир Скиба, Брутальний Футбол


  • http://vk.com/id67500041 Руслан Свистунович

    Ну та правда…

  • http://bfootball.com.ua/news/luchesku-v-ukrajini-hromadjansjka-vijna-nas-nazy-vajutj-separaty-stamy/ Луческу: “В Україні громадянська війна, нас називають сепаратистами” | Брутальний футбол

    […] чемпіонат, але 80 відсотків матчів провело в Києві (не правда, 70% – прим. […]

Menu Title