Чому “Наполі” програв “якомусь гівну”

1 Тра, 2015| автор:

І чому це зовсім погано для “Дніпра” – далі у матеріалі “Брутального Футболу”.

“Емполі” – це ж якесь гівно?”, – питає мене товариш, дивлячись, як я переглядаю хід гри “Емполі” – “Наполі” (за рахунку 3:0). “Так, абсолютно”, – шаблонно відповідаю. “Але як такий рахунок може бути?”. – “Слухай, – розумно ловлю чергове питання друга, який не може зрозуміти, що діється у цьому матчі, – ти бачив як “Наполі” грав із “Сампою”, коли 4:2 виграв? Чи будь-який інший матч Серії А в brand cialis no rx on line valid. цьому сезоні? У них там клоунада, а не чемпіонат”, – розумно, із майже знанням справи, завершую я. А сам подумки гадаю: “Ну, справді, невже знову договірняк катають?”. “Чуєш, а на якому вони місці, ті “Емполі”, – допитує знову колежка. “Чотирнадцяті” -, не задумуючись випалюю. Хоча, сам зовсім не впевнений. Знаю, що коли не загляну у таблицю, в якому році це б не було, завжди вони десь в районі цього місця. І справді – після перемоги над підопічними Бенітеса, “Емполі” злетів на улюблену 14-ту сходинку.

Те, що “Наполі” програв, мало кого здивувало. По-перше, неаполітанці не виграють вже 29 років на полі “аззуррі”. По-друге, ви будете здивовані, але за останні два місяці “Наполі” товче в плані стабільності, дай Боже, особливо в Італії. Поразка від “Емполі” фактично поставила хрест на сподіваннях команди пробитись у Лігу чемпіонів через чемпіонат, адже за 5 турів до його завершення, відіграти 5 пунктів у “Роми” буде вкрай складно. А це означає лиш те, що “Наполі”, як і “Фіорентина”, залишають усі сили на боротьбу в Лізі Європи. А отже, “Дніпро” потрапить під потужну гармату. Чим це грозить – можна поглянути на матчі Неаполя проти “Вольфсбурґа”.

Втім, щоб трохи розслабитись, пропонуємо вашій увазі огляди останніх матчів “Наполі”, які завершились із одинаковими рахунками. Те, що творить захист команди – це неймовірно. Суцільна нарізка для відеокурйозів. Сподіваємось, цей ліміт хлопців Бенітеса ще не вичерпали і “припасуть” для нас.

Тож готуємось серйозно. І ніяких “азазаз, Наполі – дніще, кубок наш!!1″.

Ржач №1. “Наполі” – “Сампа” (4:2)

Угар №2. “Емполі” – “Наполі” (4:2)


Menu Title