EA Sports – найкращий скаут “Динамо”

7 Сер, 2015| автор:

Десятки невдалих трансферів, мільйони витрачених на вітер зелених купюр та нечисленна кількість футболістів, які не заграли на своєму рівні. Серед всіх команд Української Прем’єр-ліги під дані критерії ідеально попадає лиш одна команда – київське “Динамо”.

“Брутальний Футбол” в моєму обличчі вирішив провести невеличке розслідування. Предметом цього слідства стало одне з найцікавіших українських футбольних явищ, а саме – селекційна служба “Динамо”. Ми вирішили розібратись, як насправді працює механізм підбору гравців в гранді українського футболу.

Почнемо ми, так би мовити, з головного – трансфери. Проаналізувавши останні роки трансферної компанії “Динамо”, ми дійшли до висновку, що київський клуб не гидує поглядати в сторону одного відомого футбольного симулятора – FIFA.

В ході детального аналізу виявилось, що в “Динамо” слідкують за ситуацією, яка кожного року складається в світі FIFA – кожного футбольного сезону люди із ЕА обирають різні команди сезону певних чемпіонатів (TOTY), тижнів (IF, SIF), а в останній час і просто, гравців, які провели добре матч (MOTM) і на основі цієї інформації кияни намагаються вести cost of celebrex without insurance. свої трансферні ігри.


Трошки детальніше про вищезгадані терміни

TOTS (Team of the season) – команда сезону, яка складається з гравців, які найкраще проявили себе за весь попередній сезон. Найчастіше ці команди формують для певних чемпіонатів окремо, але є виключення.

IF (In-Form) і SIF (Second In-Form) – карти кравців, які найкраще себе проявили, на думку ЕА, в певному відрізку сезону (тиждень).

MOTM (Man of the match) – карта, яку отримує гравець, якщо, на думку ЕА, провів його добре.


Приклади таких схем були…

 • … в 2013 році, коли купляли Джермейна ЛенсаДинамоЛенс
 • … коли купляли Дьємерсі МбоканіДинамоМбокані
 • … коли купляли Бенуа Тремулінаса
 • ДинамоТрему… коли купляли Юнеса Бельханда
 • Без имени-2… в 2014 році, коли купляли Лукаша ТеодорчикаБезимени-3

 

В 2015 році апетити киян трошки зменшились, чи це пов’язано з ситуацією, яка склалась навколо України, чи з чимось другим, але це не зупинило “підглядання” “Динамо” за FIFA.

Так були куплені гравці, які також відзначились особливими картками в Ultimate team…

 • Віторіну АнтунешБезимени-3
 • Дерліс Гонсалес
  Безимени-33

Як показало чергове розслідування “Брутального Футболу”, “Динамо” та FIFA – не розлий вода. Наведені вище приклади лиш ще раз доводять наше твердження, що керівництво київського клубу тісно співпрацює з футбольним всесвітом відеогри, купуючи тільки “перевірених” часом футболістів.

Шкода, що лиш сама контора ЕА не оцінює старання динамівців, і ніяк не хоче додати “Динамо” в списки наявних у грі клубів =(


 • http://vk.com/id53813379 Вова Яценко

  (Team of the year) это игрок года TOTY, а TOTS это (Team of the season)

Menu Title