ЕА упоролась, чи зможеш ти їм протистояти?

9 Бер, 2015| автор:

З 11 числа в FIFA Ultimate Team буде нова фішка під назвою “Діапазон цін”.  У “Діапазоні цін” буде встановлена ​​мінімальна і максимальна ціна на кожного окремого гравця, витратні та клубні предмети FIFA Ultimate Team.

11044629_10153180477124759_9028082024504840346_o

Як багато viagra ads on bloomberg radio. хто з вас вже знають, при продажу золота, покупець виставляє на трансферний ринок дешевого гравця за значно завищеною ціною. Для боротьби з «чітерством» і незаконним продажем валюти ЕА встановить це доповнення в гру.

Основна мета цієї функції полягає в наступному:

- Допомогти гравцям зрозуміти реальну вартість гравців в їхньому клубі;
– Зробити покупку гравців з високим рейтингом більше досяжною для всіх FUT-геймерів і забезпечити рівні умови для кожного;
– Обмежити незаконне переведення монет на трансферному ринку.

На ділі це  реакція компанії ЕА на потік грошей, які проходять повз неї. А як ви з вами знаємо, ця компанія любить гроші над усе, тому її, так звана, боротьба з “чітерством” є звичайною жадібністю. Сумнозвісні “FIFA Points”, які повинні були стати легальним методом вливання реальних грошей в гру, на ділі виявились надто дорогим та невигідним інструментом в UT. Гравці їх купляли тільки в одиничних випадках, так як основна маса закупалась повз “лавочку” ЕА.

Тепер у гравців буде тільки два методи бути при грошах в FIFА.

Перший полягає в тому, що ви будете сидіти і грати, грати, грати, грати і ще раз грати в симулятор, закінчувати сезони, вигравати кубки, тобто заробляти гроші звичайним методом. Якщо так буде все проходити, то мати в своєму арсеналі Роналдо чи Мессі зможуть або обранні, або щасливчики.

Другий: Спекуляції на трансферному ринку. Якщо ви в цьому будете мати вже набиту руку, то навіть в таких “кризових” часах ви зможете впіймати зайву копійку. Новачкам же прийдеться пізнавати “ремесло бариження”, щоб якось виживати в грі.

Ну і ті ж самі “FIFA Points”. Закинули купу грошей в гру – відкрили пару паків – пощастило: трапилось щось цінне, ні: приходьте ще.

Також це знатно вдарить по відомим фіферам. Їх основний заробіток є рекламування продавців валюти FIFA, а з приходом “Діапазону” продажі значно скоротяться.

Деякі навіть прокоментували цю подію…

12512512

Безымянн421521512ый

m5C4cTE2oEM

 

Як ми будемо жити далі в цій “грі” узнаємо згодом…а поки ми можемо тільки одне – чекати.

В темі:

Menu Title