“Евертон” зґвалтовано. Київські маньяки у розшуку

19 Бер, 2015| автор:

Вщерть заповнений “Олімпійський”, Порошенко на трибунах та неймовірний гол із нереальною траєкторією у виконанні Андрія Ярмоленка.

Підкреслю, що Сергій Ребров не злукавив та дав змогу Лукашу Теоторчику з’явитися на полі з перших хвилин. Як потім виявилося, напрацювання польського нападника стали в нагоді.  Це стосується й Сергія Рибалки, який досить непогано відпрацьовував як у захисті, так і півзахисті -—наприклад, гра з перших хвилин у середній лінії виглядала вельми гармонійною, що змушувало представників “ірисок” зміщуватися ближче до карного майданчика.

Взагалі, перший тайм Роберто Мартінес повністю провалив — захист гостей не очікував тиску “динамівців” та не був готовий до такого пресингу. Андрій Ярмоленко скористався безпорадністю оборонців “Евертона” та в шикарній манері вразив ворота Тіма Говарда, що мовчки спостерігав за тим, як сфера влітала в “рамку”. Ну не гол, а БОМБА!

Одразу ж усі прихильники “біло-синіх” були змушені хапатися за серце — Росс Барклі пройшов захисні редути киян, але після його удару м’яч “поцілував” стійку. Через лічені хвилини по спині пройшли мурашки — Лукаку вже раз скривдив Шовковського, і СаШо знову довелося переживати, як і усім нам, неприємні моменти. 1:1, рахунок несприятливий, аби, хоча б, перевести русло протистояння у ліпшу для нас ситуацію, потрібно забивати, як мінімум, ще один гол… Це ж “Евертон”…

Поки я блукав у своїх роздумах, гримаси на обличчях моїх друзів зі скорботи швидко змінилися на шок – Олег Гусєв подав із флангу, Ярмола виграв позицію, переадресував снаряд Тео, і — ГОЛ! 2:1! Ми попереду, стадіон реве, ми в екстазі!

Ще більший шок навис після Міґеля Велозу, який пробив під перекладину — Говард безпомічний! Звісно, був рикошет, але що нам ще потрібно? Португалець ліквідував можливість додаткового часу і … ну просто МОЛОДЧИНА!

Друга сорокап’ятихвилинка плавно продовжила атмосферу першої — хлопці буквально розкраяли кожну ланку “Евертона”. Гол Гусєва став логічним підтвердженням блискучої гри впродовж усього ігрового часу.

Росс Барклі вдруге суттєво потривожив Шовковського та міг скоротити відставання, але, на щастя, нам допомогла штанга. Сподівалися “іриски” і на пенальті, однак суддя Лукаку не повірив.

Перераховувати подальші дії, що далі коїлися на полі, банально не бачу сенсу! Віторіну Антунеш таки вартує тих коштів, які заплатив Суркіс! 5:1!

Смачну крапку міг поставити Ярмоленко, але – “хрестовина”! Гол Філа Яґелки не зіпсує нам вечір, друзі! ПРОСТО ФЕЄРІЯ! ТАКИЙ КИЇВ МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ!

Просто такий вир кадрів, калейдоскоп моментів, що просто шок! Адмін щиро вірить у успіх і “Дніпра”. Удачі, вам, рідненькі!