Феномен Капелло як показник російського дебілізму

20 Січ, 2015| автор:

Збірна Росії ризикує залишитися без тренера. Італійський спеціаліст Фабіо Капелло вже понад сім місяців без зарплатні. Стосовно компетенції дона Фабіо ніяких питань абсолютно не виникає. Провал на Чемпіонаті світу в Бразилії лежить повністю на плечах гравців, які продемонстрували неабияку жагу до перемоги та майстерність, особливо на останньому рубежі захисту. Ви зрозуміли, що я натякаю саме на Акінфеєва та його ганебну, на щастя для нас, гру. Так, експерти критикують тренерський штаб, що збірна не грала у два форварди. Але що тут скажеш? – у Капелло своє бачення гри. Алжир хотів перемогти більше і зусиль доклав відповідно більше.

Та поговоримо ми про ментальність росіян. Хоча ні, вже краще про чиновницький апарат та дебілів, які очолюють РФС. Саме їхні дії так розчаровують Капелло, що він готовий звертатися до представників Феміди. Контракт у поважного коуча розрахований до 2018-го року, який був пролонгований ще в січні 2014-го. Тобто, виходить так – тренер, який ще навіть не ступив на бразильську землю керуватиме збірною і під час підготовки до Євро на полях Франції, і  організовуватиме цих лоботрясів до ЧС у краях Мордору. Геніально! Умови контракту – 9 мільйонів євро в рік. Це не знаючи того, чи потраплять Шатов та компанія на найближчий єврофорум.  Щоби  ви мали уявлення, наведу кілька цифр where to buy viagra pills. – Моурінью ( “Челсі”, 8.37 млн.), Анчелотті (“Реал”, 6.26 млн.), Венґер (“Арсенал”, 6.89 млн.). Що тут дивного? Нічого. Росіяни люблять розкидатися грошвою, мати найкраще, хоч і якісне, але не побоятись переплатити в n-ну кількість разів.

Висновок: РФС на межі банкрутцтва. 600 мільйонів рублів – ось така солідна сума заборговона перед тренером, який готовий йти на радикальний крок. Якщо так буде – вищу футбольну інстанцію країни ліквідує FIFA. Ет, красень Капелло! Не можеш бити ворога з зовні – бий з середини! А може він бЕндерівець? Чи Кісельов ще так не вигадав?


Menu Title