Фінансові моделі ґрандів світового футболу перед Ель Класіко

22 Бер, 2015| автор:

Іспанський економіст Жузеп Марія Ґай де Ліебана розмірковує про фінансові моделі обох ґрандів світового футболу перед сьогоднішнім Ель Класіко.

На думку фінансиста, попри успіхи “Реала” на футбольному полі, саме “Барселона” є більш платоспроможною.
1421229436_jose-maria-gay-de-liebana.com_

За останні роки саме “Барса” домоглася більшого фінансового зростання. Проблема Мадрида полягає у великому боргу, що, за даними самого клубу, становить не менше 602 млн. євро, а це в свою чергу вимагає великих вкладень. Саме на титулах і будується певний успіх роботи Мадрида: якщо не буде титулів, то фінансові проблеми тут же дадуть про себе знати.

Стадіон

Ґай де Ліебана давно займається фінансовим дослідженням двох іспанських клубів, яких вважає за краще іменувати саме як “монстри”. На його думку, з моменту приходу Роселя на президентський пост у 2010 році “Барселона” змогла зменшити борг більш, ніж на 100 млн. євро. При цьому “Барселона” на диво не настільки активно використовує фінансові можливості “Камп Ноу”:

Щорічно” Барса “отримує на 70 млн. євро менше, ніж “Реал” від функціонування стадіону. У Мадрида більш затребувані квитки у VIP ложі, ніж у “Барси”.

Права на трансляцію матчів

Доктор економіки viagra for sale in northern ireland. і права вважає, що у “Барселони” є певні “проблеми з отриманням прибутку, але вони зовсім не є такими, як це  підносять ЗМІ”. Приміром, торік обидва клуби отримали в казну близько 500 млн. євро за телетрансляції і поки прагнуть до подальшого збільшення на 160 млн. євро


Menu Title