ФК “Львів” – в Лігу чемпіонів! Власне розслідування “БФ”

16 Бер, 2015| автор:

Коли інформаційний простір у світі ледь завмирає, миттєво активізовується жовта преса: в Росії помирає Путін, в США якийсь спецагент-єврей викриває усі таємні файли ЦРУ, а в Україні… воскресає футбольний клуб “Львів”. Обов’язково з обіцянкою повернутись в Прем’єр-лігу, покарати “Карпати” і через декілька років виграти Лігу чемпіонів.

16 березня новина про те, що футбольний клуб “Львів” відроджується, стала одним з головних мейнстрімів дня. Поширило цю інформацію одне з найавторитетніших видань Європи football-ukraine.com. Тож не дивно, що це повідомлення скопіювали усі топові вітчизняні сайти. Текст матеріалу ж був наповнений пруфами.

Нещодавно всі права на клуб викупив обласний бізнесмен, який поставив собі за мету зробити ФК “Львів” сильнішим за “Карпати”. Поки він не визначився з рівнем, на який заявлятиме команду. Це може бути чемпіонат області, або ж Друга ліга.

Точно відомо те, що фінальним завданням оновленого ФК “Львів” стане повернення в УПЛ. Бюджет обіцяють на рівні 10-15 мільйонів доларів щороку. Грати команда планує спершу на стадіоні СКА, а потім перебратися на “Арену Львів”. Переговори щодо цього з місцевою владою вже ведуться.

“Брутальний футбол” вирішив провести власне розслідування і розпочав із дзвінка на телефонний номер, який позначають хрестиком у своїй телефонній книзі спортивні журналісти Західної України – Петрові Димінському. Адже celecoxib on line. саме йому, за достовірно неперевіреною інформацією, належить сьогодні “Львів”.

Слухавку очікувано підняв Ігор Дедишин, який одразу заявив, що це все, включно з повідомленням про те, що клуб належить Петру Петровичу – провокація Федерації Футболу України, яка збирається таким чином звинуватити “Карпати” у порушенні регламенту ФФУ і зняти ще шість очок з клубу в поточному чемпіонаті. Ще пан Дедишин додав, що, можливо, “Львів” і справді хочуть реінкарнувати, а стоїть за цим “Шахтар”. Клубу Рината Ахметова не вдалось витіснити “Карпати” зі Львова і тепер донеччани намагаються створити в столиці Галичини свій фарм-клуб, який має на меті дискредитувати “зелено-білих”.

Далі ще цікавіше. Ми вирішили поспілкуватись із головою Федерації футболу Львівщини паном Грисьом, якому свого часу всі права на клуб передав його колишній власник Юрій Кіндзерський. Ярослав Анатолійович позицію окреслив з ходу: “А ви з якого видання? З якого-якого? А звідки у вас мій номер? Хто вам взагалі сказав, що я – це Грисьо? Який ФК “Львів”? Та не підписував я ніяких документів! Ви взагалі куди телефонуєте, це Львівський Цирк!?”.

Що ж, і правда цирк, подумалось нам. Спантеличені цією невизначеністю, наші кореспонденти подалися на спорткомплекс “Сокіл”, де відбуваються тренування ДЮСШ “Львова”. Тут волею випадку ми зустріли чоловіка (назвімо його Петро Зрада), що завів розмову про “Львів”. Виявилося,він працював у структурі клубу в його найкращі часи і досі мав доступ до деякої внутрішньої інформації. За словами пана Петра, чутки про купівлю клубу — правда, але її приховують через катастрофічну ситуацію з “Карпатами”. Справжній господар “Зелених Левів” розлючений тим, як Димінський і його менеджери здійснюють управління клубом, тож вирішив відновити у місті конкуренцію, а то “після зникнення “Львова” “Карпати” почали знову соплі жувати”, – процитував майбутнього інвестора “Львова” співрозмовник. Хто ця людина  – можна лише здогадуватись.

RDzpRkm6N0w

P.S. Окреме дякую висловлюємо колегам із Zaxid.net за спростування цієї бредятини. “Львову” бажаємо воскресіння, а журналістам – раціонального креативу при створенні сенсаційних матеріалів.

В темі:

Menu Title