Форсування “Дніпра” по-волинськи

22 Жов, 2016| автор:

Осіння погода накрила Україну, відтак логічно, що накрив нас і осінній футбол, який супроводжується морозною погодою і рясним дощем. Жоден з цих атрибутів не був загублений у нашому випадку. “Волинь” і “Дніпро” зустрічались не за найзручніших умов, але я зараз не тільки про клімат, а й стан справ в обох колективів.

Як лучани, так і гості давно не відчували смаку перемог. Завжди цікаво спостерігати за розминкою команд, а точніше настроєм футболістів – так от у цьому змаганні очевидно дніпряни програли. Гравці “Волині” завзятіше, агресивніше, якщо хочете, розминались і “катали” “двосторонку”. Натомість, гості виглядали занадто розслабленими – вочевидь, дехто невідповідно налаштовується на матчі. Між іншим, про це на післяматчевій прес-конференції говорив Дмитро Михайленко, але до цього ще дійдемо.

https://twitter.com/brutfoot/status/789863684646526976?lang=uk

Команди вже традиційно з’явились на поле під новий гімн Прем’єр-Ліги, але чомусь після нього “звукарі” Авангарду відразу увімкнули “совкову” всім відому мелодію. Дивно, що гості не привезли із собою клубного фотографа, відтак незручний момент стався, коли команди стали для фото, але навпроти гравців “Дніпра” фотографа не виявилось. Футболісти посміхнулись і дочекались, доки луцький фотокор відзніме свою команду і дійде до них.

https://twitter.com/brutfoot/status/789866932455563264?lang=uk

Стало традицією, що впродовж останніх декількох сезонів без оглядки на рівень виконавців і статус “Дніпра” дуже не солодко в Луцьку –  раз-по-раз волиняни “кусають” опонента. Якщо зазвичай тільки “кусає”, то сьогодні місця живого не залишила.

Зі старту до справи взялись лучани і вже на 6-й хвилині, після розіграшу штрафного Герасимюк пробив здалеку, кіпер дніпрян м’яч перед собою, на що зреагували відразу три суперника, але всі вони виявилися “нелегітимними”.

https://twitter.com/brutfoot/status/789868371357687812?lang=uk

Довелось спостерігати за матчем в компанії дублерів “Дніпра” і мимоволі чути їхні розмови, а особливо плани на вечір і обговорення нічних клубів Луцька. Між тим, на полі партнери юніорів відповіли скидкою Бохашвілі і ударом з лінії штрафного майданчика – це все, що витиснув із себе одноіменний клуб із Дніпра.

На 25-й хвилині Герасимюк увірвався в штрафний майданчик і звалився на газон, як виявилось із повтору – домальовував капітан лучан. Але факт залишається фактом – вирок реалізував Мемешев. Загалом, перший тайм дивився на одному диханні, але не всім було цікаво: от ультрас гостей час від часу забавлялись піротехнікою, палили фаєри, дими, петарди. Словом, у всіх була свою атмосфера. Фанати “Дніпра” палять, фанати “Волині” заряжають, дубль гостей залипає в гаджетах, а Кварцяний передає привіт делегату.

https://twitter.com/brutfoot/status/789876227033141250?lang=uk

По перерві накрила злегка ностальгія – “Волинь” поступово повертається до свого традиційного футболу. В цьому матчі стабільно використовували таргетмена Петрова за призначенням – навантажували верховими м’ячами, а він розкидав передачі на партнерів. Розкидав не free sample valtrex. тільки згори. На початку тайму нападник лучан притримав м’яч і запустив по флангу Задерецького, який втік віч-на-віч з голкіпером, але при цьому перебував в офсайді.

Після довгої передачі господарі забили свій другий м’яч –  мабуть, штучний офсайд хотіли зробити захисники “Дніпра”, або просто дуже високо розташувались. Воротар “червоно-білих” став зачинатилем гольової атаки: вибив майже до чужого штрафного майданчику, де найкраще зорієнтувався Дудік і пробив безальтернативно – 2:0.

https://twitter.com/brutfoot/status/789884968952561664?lang=uk

“Дніпро” частково зумів ввімкнутись, принаймні додав у руховій активності, Сваток намагався пробити “ножицями” – тобто, напівмоменти виникали. Біда в тому, що постійно затягували з рішенням дніпряни і в більшості випадків просто втрачали м’яч, так і не завдавши удару. Гості намагались позиційно будувати власні атаки, використовували короткий-середній пас, але грали не компактно, тому у відповідь отримували швидкі контратаки лучан.

Одна з таких і стала контрольним “в голову”. Петров протягнув метрів 20 м’яч і побачив забігання Шаповала, обслужив останнього за всіма стандартами якості і джокер волинян встановив остаточний рахунок. Неочікувана розгромна перемога “Волині” стала своєрідною сатисфакцією, адже в поєдинку першого кола “Дніпро” на своєму полі розбив команду Кварцяного 5:0.

Під тріумфальні оплески і вигуки покидали межі поля футболісти команди-господарів –  воно і не дивно, справжнє свято вони подарували Луцьку! Нехай кусають лікті ті, хто не захотів прийти на стадіон і полірував диван. Тут важко не погодитись з одним із зарядів фанатів “Волині” під час гри.

https://twitter.com/brutfoot/status/789894656918220800?lang=uk

https://www.youtube.com/watch?v=eVAeSZRqT3Y

https://www.youtube.com/watch?v=pCN9j2Cid4M

Олександр Новак “Брутальний футбол”


Menu Title