Футбольна декомунізація в Чернігові

11 Вер, 2015| автор:

Всі, напевно, чули, що в Києві на честь легенди київського “Динамо” Валерія Васильовича Лобановського буде перейменовано Червонозоряний проспект.

Відомий пам'ятник Валерію Васильовичу в Києві

Відомий пам’ятник Валерію Васильовичу в Києві

Але не Лобановським єдиним, в регіонах є свої легендарні гравці і тренери, які заслуговують на справедливе визнання. Така людина була і в Чернігові, що зробила для чернігівської “Десни” найбільше за весь час її існування.

Такою людиною є Юхим Григорович Школьніков!

Людина з великої букви для футбольного Чернігова

Людина з великої букви для футбольного Чернігова

Юхим Григорович народився 31 січня 1939 року в м. Чернігові – український футболіст і тренер, майстер спорту, заслужений тренер України.

З 1960 року грав за чернігівську “Десну”. В 1965 році, коли він виступав у складі збірної УРСР в Індії, Бірмі та Тайланді (забив 8 голів), отримав запрошення перейти в московський “Спартак” від Миколи Старостіна, але прийняв рішення залишитися в чернігівській команді.

Після закінчення ігрової кар’єри тренував команду “Хімік” (Чернігів), яка під його керівництвом стала Чемпіоном УРСР серед колективів фізичної культури. В 1977 році на базі “Хімік” була відроджена “Десна”, яка в 1982 році зайняла 2 місце в українській зоні Другої лігі СРСР. Також працював спортивним директором чернігівської “Десни”.

znmsotWcr20

А отже, ультрас чернігівської “Десни” на виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в famciclovir. Україні та заборону пропаганди їх символіки” ініціюють збір підписів задля перейменування однієї з вулиць міста на честь видатного гравця та тренера “Десни” – Юхима Григоровича Школьнікова, людини, яка зробила величезний вклад в розвиток футболу в місті Чернігові. Під час матчу “Десна” – “Гірник” кожен вболівальник зможе залишити свій підпис на підтримку данної ініціативи.

Коментар від БФ: Ультрас та прості вболівальники інших клубів задумайтеся, можливо і у вашому місті є Легенда, яка достойна визнання.

Денис Шапошніков, Брутальний Футбол


Menu Title