“Ґенґам” хоче знову

7 Кві, 2015| автор:

Ох, вже ці ненаситні французи. Отримали в nizagra pills. Києві, як дурні в торбу, а рвуться, аби спробувати іще цього смаку. Який п’янить, рве душу, і змушує тебе знову його добиватись.

Йдеться, звісно про Кубок Франції, який Ґенґамушка виграв минулого сезону, здолавши на Стад де Фран Ренн – 2:0. Однак, відчувши смак Ліги Європи, скромний клуб рветься туди знову. А для цього їм потрібно захистити титул володарів кубка, а бо хоча б зіграти у фінальному матчі. І шанси на це великі. Адже у півфіналі Кубка Франції “Ґенґам” буде з’ясовувати стосунки із середняком Ліги 2.

Так, Ґенґам і Осер, Осер і Ґенґам – два середняки. Причому, середняки різних ліг. Ґенґам зараз розташовується якраз посередині турнірної таблиці Ліги 1 і може не турбуватися за подальший розвиток подій в чемпіонаті – ні вилетіти в нижчий дивізіон, ні злетіти в зону єврокубків команда не може.
341f5-Gengam 

Ще п’ять років тому Осер підкорював вершини, які й не снилися нинішньому Ґенґаму, а зараз команда думає про те, як би обійти ще п’ятьох суперників і відіграти таку ж кількість очок різниці з третьою командою другого французького дивізіону. І, схоже, що завдання це не розв’язати їм. Клубу, який подарував світові масу зірок, доведеться ще сезон чекати свого шансу на вихід в головний турнір країни. Що ж, тим вища мотивація у бургундців показати себе з кращого боку в іграх Кубка Франції. Тим більше, що до цього моменту їм щастило з турнірною сіткою, і по-справжньому сильних суперників, та ще з Ліги 1, їм не діставалося. Прийшла пора заявити про себе.

Бретонці також можуть повністю сконцентруватися на кубковому поєдинку. У чемпіонаті для Ґенґама все вже вирішено, Ліга Європи залишилася в минулому, і єдиний варіант повернутися в євротурнір – домогтися максимального результату в національному кубку. Втім, втрачати нічого обом командам. Всі їх надії і прагнення пов’язані з Кубком Франції. Матч обіцяє стати боротьбою нервів. Навряд чи варто в такій грі чекати великої кількості голів і навіть гольових моментів. Прогноз: тотал менше 2,0 з коефіцієнтом 1,91
В темі:

Menu Title