Геній штрафних ударів

30 Січ, 2017| автор:

Король футболу – це Пеле. Так кажуть. Але він також король від футболу. Точність – ввічливість королів. А штрафні Жунінью – це…

Роберто Карлос, Девід Бекхем, Валентин Белькевич, Роналдінью, Рональд Куман…

https://www.youtube.com/watch?v=MCejJLNnMoo

Коли ви почнете згадувати суперкласних виконавців штрафних ударів, то неодмінно до попереднього списку додасьте: а як же Жунінью?

Футболіст, який ніколи не вирізнявся ані супершвидкістю, ані супертехнікою. Та й зазвичай використовував лише один фінт, але той йому неабияк допомагав і навіть увійшов в історію світового футболу.

https://www.youtube.com/watch?v=SZSMwXzeiE4

Сьогодні Жунінью Пернамбукану виповнюється 42 роки, з чим його “Брутальний футбол” і вітає. Хоча у 2014 році сьогоднішній іменинник і мав намір завершувати кар’єру футболіста, але, не виключено, він би ще й досі тішив нас своїми сильними та точними ударами, та… 10 листопада 2013 року в матчі його “Васко да Гами” із “Сантосом” він отримав травму вже на 10-ій хвилині. Саме цей епізод змусив Жунінью 4 лютого 2014 року офіційно оголосити про завершення кар’єри футболіста.

“Васку да Гама”…. Саме звідти Жунінью прийшов у європейський футбол і саме там завершив кар’єру. Любов до цього клубу Пернамбукану виразив тим, що погодився за нього грати за… 260 євро в місяць. Тут його критики, які скаржилися, що він продався катарському “Аль-Гарафа” за 2,5 мільйона євро, були змушені закрити рота.

“В “Васко да Гама” я їду не заради великих грошей. Я просто хочу повернутися в рідний клуб і принести йому користь”.

Та між “Васко indian viagra names. да Гама” і “Васко да Гама” був ще “Нью-Йорк Ред Буллз”, де Жунінью, невідь за що, отримав пряму червону картку.

https://www.youtube.com/watch?v=fF-oOxP0Aas

Але він таки повернувся в рідну команду.

Що про нього можна ще сказати? Особисте життя приховує – і правильно робить!!!

Найвідоміший він нам усім за виступами за “Ліон”, з яким за 8 років сім разів ставав чемпіоном Франції. А пішов він із французького гранда ще й як красиво – після того, яка забив 100-ий гол. Жунінью і досі залишається найкращим бомбардиром цієї команди в єврокубках.

А левову частку голів він забив звідки? Правильно, зі штрафних. Навіть за збірну, за яку в 40 поєдинках 6 разів змушував голкіперів суперника капітулювати. Та що ми Вам там розповідаємо – дивіться самі на 75 голів Жунінью Пернамбукану зі штрафних ударів.

Ага, до речі, “Брутальний футбол” ледь не забув. Чому Пернамбукану? Тому, що він взяв собі таке прізвисько на честь рідного штату Пернамбуку, аби його не плутали з чемпіоном світу 2002 року Жунінью Паулістою. І хто кого переплюнув?


  • http://twitter.com/Bob_McCaine Богдан Кокович

    Когда в список таких футболистов ставят Белькевича, Алиева и т .д. , то так и хочется крикнуть: “Атрар – школьник !!!!”

Menu Title