Гра престолів: битва бастардів по-київськи

27 Лип, 2017| автор:

Літнього вечора 26-ого липня “БФ” став свідком шикарної перемоги киян над швейцарською “Янг Бойз”. Як це було і хто винен у перемозі киян та поразці гостей з Берну розповімо по порядку.

В очікуванні європейського свята…

Атмосфера футбольної ейфорії відчувалась ще за день до матчу, попри те, що рекламної кампанії матчу, як такої, особливо й не було. Про зустріч нагадували лише офіційний сайт киян, дві афіші по периметру стадіону ім. Лобановського та поодинока розтяжка в метро “Майдан Незалежності”. Але київські фанати жили цим матчем і їм не потрібно було зайвий раз про нього нагадувати, тому з відвідуваністю проблем не виникло – трохи більше 36-ти тисяч вболівальників були присутні того вечора на схилах Черепанової гори.

fans Dynamo Kyiv

Представники ЗМІ жваво обговорювали шанси та можливості підопічних Хацкевича пробитись в основну сітку найпрестижнішого європейського турніру та згадували минулорічне фіаско команди Фонсеки. Хоча переважна більшість схилялась до думки, що білоруський спец точно не дасть розслабитись команді навіть у разі перемоги над “бджолами”, адже новий керманич киян орієнтується на німецький стиль гри, який передбачає командну дисципліну 24/7.

selfie kyiv fans

А безпосередньо у день матчу вболівальники почали прибувати на “Олімпійський” ще за півтори години до початку зустрічі (бо ж станцію “Олімпійська” закривають за годину до початку матчу). Але шанувальники футболу знайшли чим себе зайняти: За цей час до кас вишикувалась неабияка черга за квитками, а ті щасливці, що вже їх мали, не кваплячись потягували пивчик на сходах біля стадіо, паралельно ділючись один з одним очікуваннями від матчу, робили мільйон різних селфі (бо піти без нього із арени “Олімпійського” – то великий гріх) та бавились в дуже sertraline hcl 50 mg. популярну в “кажде” трансферне вікно гру “Чи піде Ярмоленко в топ клуб?” (до речі, сьогодні перемогла команда невіруючих в такий розклад). На питання, хто переможе,вболівальницька спільнота, навчена гіркими поразками, не спішила робити прогнози, “бо гра покаже” і демонстрували лиш віру в команду.

prematch DK-YB

На самому стадіоні панувала робоча атмосфера: стюарди як завжди усміхнені і привітні, в технічній зоні працівники стадіону із зосередженими обличчями бігали туди і назад, роздаючи вказівки один одному на ходу – і все це приправлялось фірмовими “Red Hot Chilli Peppers”, плейлістом з ФІФАшки та іншими хітярами, без яких вся ця атмосфера нічого б не вартувала. Окремо слід виділити ультрас обох команд. Бернські фанати, а їх було не надто багато, перед заходом на трибуну проревіли на весь стадіо свій гімн, щоб усі знали хто “прибув в зданіє”. І це був єдиний яскравий перф, який продемонстрували нам гості, бо їм було не до того. В той же час київська ультра була, як завжди на рівні, від першої і до останньої хвилини залишалась в ритмі гри: заряди лунали не змовкаючи, команда гналась вперед і все це відбувалось без жодних піротехнічних засобів, за що київській ультрі респектище.

ultras DK vs young boys

“Панєслась”, або Як кияни “бджол” відганяли

Оскільки матч дивилась абсолютна більшість, зосередимось тільки на основних концептах гри обох команд.
“Дианмо” приємно вразили грою без м’яча. Пресинг суперника по всьому полю явно дає свої плоди. Деякі навіть дивуються, що місяць робив з командою Хацкевич, що кияни стали більш підготовлені фізично, бо минулий сезон під керівництвом Реброва, “Динамо вистачало всього максимум лиш на тайм, а то й менше. Але останні три матчі “біло-синіх” довели, що не все так погано, навіть скоріше дуже непогано. Технічна складова всім відомого київського клубу теж була на високому рівні. Стадіон від радощів за голови хапався від проходів Ярмоленка, Гармаша і Морозюка та трохи піжонських, але ефективних ударів п’ятою Мбокані.

“Динамо дуже вміло перебудовувалось по ходу гри. Гра починалась, в 4-4-2 і надалі комбінувалась з 4-2-3-1 з активними і швидкісними флангами та як результат класичними кросами або прострілами в штрафний майданчик на нападника. Можна звісно кинути кілька камінців в “Динамо” за те, що вони не варіативні в своїх атаках, але поки пан Хацкевич будує лінію гри в такий консервативний німецький спосіб і це працює.

Натомість “бджоли” не знайшли ефективного рішення для зламу оборони киян. Керманич “бойзів” Хюттер намагався ошелешити суперника дальніми пасами на хіж лінії нападу, але не врахував того , що лінія захисту “Динамо” вдало грає на другому поверсі і тому шансів взяти ворота таким способом було не так вже й багато. Більше гості з Берну показати не змогли, бо кияни не давали багато простору для маневрів. Але варто відзначити, що “Янг Бойз” доволі силова команда, сміливо лізуть двох-трьох суперників, не бояться боротьби. І це може стати проблемою для підопічних Хацкевича у Берні, бо Хюттер відверто недооцінив “Динамо” і він за це поплатився двома м’ячами фори. І тепер біло-синім потрібно не допустити минулорічного трауру “Шахтаря” в ЛЧ.

Тож “Динамо” з високо піднятою головою готуються в суботу приймати “Карпати”, а “Янг Бойз” везуть в Берн лише один гостьовий м’яч із пекучою жагою помсти. Далі буде…


Menu Title