Гравець “Наполі” не проти виступати за збірну України

10 Тра, 2015| автор:

Взагалі, у нас час від часу виникають проблеми із запрошенням українців з-за кордону до головної команди країни. Свого часу ми так і проґавили Романа Нойштедтера, який напередодні Євро-2012 був готовий долучитися до збірної, але чи то Блохін його не бачив, чи то проблеми із паспортом та документацією могли виникнути. І не безпідставно – у нашій країні заборонено мати подвійне громадянство, а син легенди healthyman com. “Дніпра” наврячче б відмовився від єврозони і так далі. Ну а Йоахім Льов не дрімав та дав можливість Роману дебютувати за Бундестім.

Ромця оббирає “Газпром”. Справжній патріот!

Правда, в мене в голові “сістем еррор”, коли я бачу по телевізорі Коломойського. Євреї, що поробиш? І не картайте мене за антисемітизм! Бачте, то люди розумні, що мають по кілька громадянств!

Коноплянка? Іди, обійму

Зараз преса прискіпливо пильнує за “Наполі” і не могла пропустити повз 18-річного Нікіту (не Микиту, трясця йому!) Контіні-Барановського, який давно проживає в Італії, втім має українське коріння. Тож не дивно, що і хлопець потрапив у епіцентр подій, хвалить та вірить у “Наполі”, але, виявляється, не проти виступати за збірну України.

“Я італієць, але в моєму серці перебуває Україна. Потрапити в збірну країни – це величезне досягнення і премія. Складно сказати, де більше хотів би виступати – за Італію чи Україну. Це не тільки від мене залежить, але не приховую, що з України дуже хотілося б отримати запрошення”, – цитує Контіні Мatchday.

Тепер риторичне питання: а чи допоміг би нам цей пацан? Відповідь на нього дасте ви. Лише додам – малий більше пильнує за інстою, але встиг заявити про себе під час Юнацької ліги УЄФА.

Menu Title