Гроза “Дніпра” і диригент. 5 головних моментів матчу, в якому “Говерла” змогла

19 Лип, 2015| автор:

Команді Грозного вдалось відібрати очки у “Дніпра”, а ми акцентуємо увагу на головних моментах матчу.

гр

Король

1) Відсутність ультрас ужгородської команди

Фанати “Говерли”, які продовжують називати команду “Закарпаття”, ще до старту сезону відмовилися підтримувати клуб у зв’язку із конфліктом з власниками клубу – сім’єю Шуфричів. Конфлікт спричинений патріотичною позицією фанів. Самі ультрас заявили наступне:

“Увесь двіж вирішив, що більше не підтримуватиме “Закарпаття”, усі відійшли від цього клубу і тепер наш клуб – ФК “Ужгород”, аматорська команда, яка має шанси вийти в другу лігу. У нас були розмови з тренером із цього приводу. Клуб дав зрозуміти, що фінансово вони зможуть нам допомагати (автобуси, банера, атрибутика).”

aDniuZKmFwo

Їх ми щонаймнеше цього сезону не побачимо

За словами представників руху конфлікт полягає в прапорі боротьби за Україну (червоно-чорному) і через політику. Родина Шуфричів виступала проти скандування “Путін – Ху…” та навіть організовувала охорону, яка погрожувала фанатам та намагалася не пускати хлопців на сектор без списку прізвищ, імен, телефонів тощо. Ультрас розцінили це як небезпеку для себе, після чого й  відмовилися підтримувати клуб на секторах.

2) “Дніпро” – дуже розбалансований

Дніпряни дуже мляво почали чемпіонат. Повільні перепасовки у центрі поля, невдалі спроби загострити гру. Загалом беззуба гра в нападі. Звичайно, це все можна списати на перший тур, початок сезону. Але отакі “списання” даються взнаки навесні, коли кожен заліковий пункт на вагу золота. Тим паче, що головні конкуренти, “Динамо” та “Шахтар” здобули перемоги.

Мирон Маркевич сумно просидів майже всю гру на лавці, не розуміючи що роблять його підопічні і в яку гру вони грають. Логічними виглядали і його заміни у перерві: Безус та Калініч мали оживити гру. Але нехай вас не вводить в оману гол Романа, він не створював серйозних проблем захисту “Говерли”. Непомітним був у кінці і лідер Ротань. Не пішло по суті ні у кого.

3) Грозний – гроза “Дніпра”

У минулому чемпіонаті “Говерла” двічі зіграла внічию з “Дніпром”. Грозний знайшов якесь чудодійне зілля проти дніпропетровців і на старті цього сезону. Команда, яка зібралась зовсім незадовго до старту, команда, в якій 90% – орендовані гравці змогла дати бій “Дніпру”, який ще indomethacin no prescription. півтора місяці тому грав у фіналі Ліги Європи.

Грозний вміє працювати з молоддю, і саме такий склад у нього опинився. Купа талановитої молоді, яка має загартуватись матчами УПЛ, і, можливо, хтось із них гратиме у тому ж “Дніпрі” або “Динамо”. Тому хлопці незважаючи на те, що перебувають в ужгороді в оренді, викладаються на повну. А Грозний тільки допомагатиме їм прогресувати.

4) Гама – бліда тінь Коноплянки

Зрозуміло, що ключова втрата “Дніпра” – Євген Коноплянка, який вчора провів перше тренування в “Севільї”. І через те, що керівництво “Дніпра” як завжди дуже пасивно проводить трансферну кампанію, замінити Євгена був покликаний Бруну Гама. Та португалець, який не вражав на передсезонних зборах зіграв ще гірше.

Ледь не кожний доторк до м’яча закінчувався втратою. Купа неточних передач у простих ситуаціях в центрі поля, втрата рівноваги, тотальна відсутність гри на загострення – Бруну явно не в формі. Він – бліда тінь не те що Коноплянки, а і себе самого.

5) Цікаві моменти матчу

- Матч почався із 3-хвилинним запізненням,, тому що… сітку на одних воротах не надійно натягнули, і в районі “дев’ятки” була дірка.

- В’ячеслав Грозний диригент! Цілий матч був так близько до мікрофона, що в телетрасляції було чітко чути всі його вказівки. “Хльоба, харош! Люля в центр! На полкорпуса вперьоод!”  По суті, коментатор матчу був зайвим.

- За “Говерлу” грав Халк. Ігор Худоб’як бігатиме в чемпіонаті у футболці з написом “Халк”. Такі справи.

Володимир Скиба, Брутальний Футбол


  • http://vk.com/id252939281 Вася Медвидь

    а про Гея в запасі забули

Menu Title