І так: ітогі падвєдьом

11 Бер, 2015| автор:

Користуючись відомою цитатою Леся Подерев’янського, БФ згадує найсмачніші моменти цього лігочемпіонівського вечора. Аби охопити спектр усіх подій, ми з товаришем вирішили дивитися матчі паралельно — я обрав “Реал”, а йому дісталися “Базель” x hamster. та “Порту”. І спостерігаючи за його мімікою та емоціями, досить швидко стало ясно: горить та палає ставочка, бо “Порту” не на жарт катає гостей. Тотальна перевага господарів на “Драґау” та крики після четвертого забитого м’яча “Та й*б твою мать!” засвідчили клас “драконів” та банальну неспроможність швейцарців хоча б щось продемонструвати у захисті. 4:0 – Браїмі, Еррера, Каземіро та Абубакар залишили власні “автографи” у воротах Вацлика.

І якщо “Порту” записували у фаворити ще під час першої дуелі і цей результат є певною закономірністю, то в Мадриді зараз у когось явно “бомбить”. Та чого гріха таїти! По всьому світу “бомбить” — “Реал” продемонстрував неодооцінку та ганебну гру в захисті. Ну, справжнє ДНО. Гол Сане вартий овацій та похвал – власне, я просто офґів, коли такий красень прошмигнув повз Ікера Касільяса. Гунтелар, попри домашню поразку, вселив надію у серця “кобальтових”. Ви уявіть, якби банда Ді Маттео відвантажила ще один гол? Та Анчелотті б уже валізку пакував та курс на Мілан брав! Словом, рахунок та епічний розвиток поєдинку ви знаєте. Факт залишається фактом: “вершкових” принижено у власних стінах, ну а “Шальке” – масивний респект за боротьбу та яскравий вечір.

Роналду забив двічі, але сьогодні телекамери явно стежитимуть не за ним. Почитаємо ранкову пресу – іспанці люблять “тролити” не менше, ніж ми.

Так, пішов я друга заспокоювати. Ставка-то “пролетіла”… Всім доброї ночі, і так – я лише ділився враженнями, не сріть в коментах…


Menu Title