“Іллічівець” не повернеться до Маріуполя

26 Січ, 2015| автор:

У зв’язку із останніми трагічними подіями “Іллічівець”, принаймні поки що, не планує повертатися до рідного міста. Зараз колектив тренується на зборах у Туреччині, а керівництво маріупольців у активному пошуці більш ліпших умов. Про це розповів журналістам Football.ua order clonidine. спортивний директор клубу Євген Канан.

- Останні трагічні події в Маріуполі змусили “Іллічівець” поставити питання “ребром” стосовно переїзду клубу на постійній основі в інше українське місто? Послідували ще якісь рішення в цьому напрямку?

- Третього лютого ми повинні були повернутися з першого турецького збору до Маріуполя, там футболісти повинні були отримати п’ять вихідних днів, після чого восьмого числа – знову летіти до Туреччини для проходження другого збору. Але вчора ми змушені були звернутися до президента клубу Володимира Бойка, і він пішов нам назустріч – команда не повернеться до Маріуполя і залишиться на ці вихідні дні в Туреччині. Крім цього, ми ще не зверталися до президента з цим питанням, але зараз буде розглядатися питання про переїзд клубу.

- Є якісь напрацювання?

- Ми зараз посилено розглядаємо кілька варіантів, куди можна переїхати, де команда базувалася б і грала. Зокрема, мова йде про Дніпропетровськ, Харков, Кривий Ріг та ще один невеликий обласний центр недалеко від Києва, який я поки не хотів би називати. Очевидно, питання про переїзд, як ніколи, стало серйозним, так що треба добре подумати, куди переїхати. Але всі ці варіанти треба погоджувати з президентом клубу.

- Що, якщо Володимир Бойко скаже, що переїжджати немає можливості або навіть необхідності?

- Ні, я про це навіть не думаю. Тому що Володимир Семенович завжди дуже уважно підходить до подібних питань і завжди йде нам назустріч.

- Ви зараз перебуваєте в Туреччині поруч з футболістами: вони готові за крайньої необхідності після всіх зборів повертатися в Маріуполь і жити саме там?

- Всі, що залишилися в команді – хлопці і новачки – демонструють зараз велику дисципліну. Панічного настрою немає, і все залежатиме від колективного рішення команди. Зараз всі тренуються, повністю віддаються роботі, атмосфера нормальна.

- Ніхто з гравців не виявив бажання покинути команду?

- Ні. Більше того, ви знаєте, що з нами на збір поїхали десять потенційних новачків. Так от, з чотирма з них ми вже підписали контракти, а ще шість – дуже стараються, щоб залишитися в клубі. У цьому відношенні теж повний порядок.

Повну версію інтерв’ю ви можете прочитати за ось цим посиланням

В темі:

Menu Title