Коли час підтерти соплі

9 Бер, 2015| автор:

Генеральний директор донецького “Шахтаря” поділився своїми думками про недавні вибори президента ФФУ.

За великим рахунком, видно, хто за цим стоїть і кому це треба. Багатьом набридло, goji berry interact with lopressor?. що” Шахтар “п’ять разів поспіль стає чемпіоном України. Природно, у багатьох є бажання, щоб він їм більше не ставав. Ось і відбуваються такі рухи тіла. Якщо подивитися на кандидатів, видно, яку вони сторону підтримують і кому симпатизують.

1_6878

Клуб, який вклав у розвиток українського футболу досить багато, навіть не має права брати участь у виборах президента ФФУ. Тому я неодноразово заявляв, що цей Конгрес на 50% є “фейковим”. Сьогодні ми повинні формувати Конгрес на підставі того, скільки від кожної асоціації грає футболістів. Ось це головне. А у нас виходить, що від УПЛ, яка інвестує в футбол, три делегати. І порівняйте це з УФІ, з компанією, зробленої, за великим рахунком, для вимивання грошей з ФФУ та вивезення їх за кордон. У них теж три делегати. Як можна зіставити УПЛ, яка стільки робить для футболу, з УФІ?

І там безліч асоціацій та організацій, які не мають ніякого відношення до футболу. Вони створені фіктивно, щоб впливати на процес вибору того чи іншого кандидата, який потрібен тим чи іншим особам. Потрібно подивитися, хто ці делегати, і що вони конкретно зробили для українського футбол.

Коментар БФ. Нема питань, це все змова, ФФУ знову хочуть окупувати і зробити всім донецьким клубам аншлюс. Але ж будьмо справедливими: хто і як призначив перед тим Конькова президентом ФФУ, чиї інтереси Федерація відстоювала в останні роки, в чиї ворота не призначались пенальті, навіть коли у своєму штрафному майданчику ця команда грала у волейбол, гандбол, хокей чи реґбі. Тому краще помовчати в цій ситуації “гірникам” і дозволити новому президенту себе зарекомендувати, сподіваємось, в не продинамівському чи прошахтарсько або -дніпропетровському образі.


  • http://twitter.com/bender_sun Dmytro

    Коментар БФ. Лайк :)

Menu Title