Федецький: Ми не підведемо наших вболівальників

11 Жов, 2015| автор:

Фулбек “Дніпра” позитивно налаштований на завтрішню гру.

Захисник збірної України Артем Федецький в ексклюзивному інтерв’ю “Брутальному Футболу” поділився своїми очікуваннями від завтрішньої гри з Іспанією.

Багато хто говорить, що Іспанія вирішила задачу. Але нас це не цікавить, у нас своя конкретна задача – вийти у фінальну частину Євро у Франції. Ми розуміємо, що у Іспанії є два рівноцінних склади. І хто б не вийшов там завтра на поле, він віддаватиме всього себе. По-іншому не може просто бути. Ми так само приїжджаємо в збірну України, віддаємо всього себе. А вони з свого боку захищають честь своєї країни.

Завтра, думаю, буде цікавий матч. В нас плюс в тому, що ми граємо дома, заповнений стадіон. Це класні відчуття, і я думаю ми не повинні завтра підвести наших уболівальників.

В збірній немає ніяких образ. У нас завжди класна атмосфера. Я вже не раз говорив, хто б не приїжджав з якого клубу, “Шахтар”, “Дніпро”, “Динамо” чи “Зоря”, всі тримаються разом.

Артеме, дивилися на опонента на фланзі, Касорла, наприклад. Пригадується, як ви з Рібері розібрались:

Там багато гравців , той же Іско чи Педро. Всі гравці високого рівня. Практично всі йдуть в обіграш один на один. Так що потрібно максимально надійно зіграти в захисті. І, звичайно, один одного підстраховувати.

Кореспондент “Брутального Футболу” Володимир Скиба сьогодні вів трансляцію тренувань та прес-конференцій збірної України та збірної Іспанії. 


Menu Title