Литовка: Востаннє виграв на ставці 1300 гривень

10 Бер, 2015| автор:

Одним із героїв 16-го туру УПЛ став голкіпер “Олімпіка” Ігор Литовка. Його команда хоч і програла у Києві, втім продемонструвала гідний футбол і довела, що залишається одним із претендентів на зону єврокубків. Розмова з Ігорем, який є читачем “Брутального Футболу” (що нам дуже приємно), видалася відкритою і щирою. Зазначимо, що більшість запитань в інтерв’ю було переадресовано футболісту від наших підписників.

- Остання гра  у вас була складна — проти київського “Динамо”,  однак тебе визнали найкращим гравцем своєї команди. Яким для вас видався матч взагалі?

- Гра одразу обіцяла бути складною для нас. “Шахтар” втратив очки, значить, у “Динамо”, в разі перемоги, була можливість відірватися ще більше в турнірній таблиці.  Тому, я думаю, вони налаштовувалися на нас ґрунтовно, що виключало недооцінку нашої команди з боку киян. На початку у нас було декілька моментів, думаю, ми самі не очікували, що вони будуть і в такій кількості. Якби нам одразу вдалося забити, то гра б пішла за іншим сценарієм… А так – вилучення, і більше тайму ми тримали “героїчну” оборону, не вистачило буквально хвилини. Це футбол, і таке буває.

P7s_KBCijEQ

– Не таємниця, що “Олімпік” націлений на єврокубки. На твою думку, чи зможе команда таки залишити позаду грандів українського футболу і потрапити у зону Ліги Європи?

- На це питання зараз ніхто не зможе дати однозначну відповідь. Друге коло тільки розпочалось і гадаю, що воно подарує нам не мало сюрпризів, аж до останнього туру. Головне — бажання і цілеспрямованість! А там і в Лігу чемпіонів потрапити можна.

- Які шанси проходу всіх трьох українських клубів до наступного раунду, на твою думку?

- “Шахтар” має найбільш примарні шанси, але все ж вони є і потрібно вірити до кінця. Щодо “Динамо” іДніпра”, то я думаю, що цілком можливо пройти в наступний раунд. Головне на виїзді забити м’яч або два, а вдома, думаю, що і стіни допоможуть, і вболівальники.

- Як давно підписаний на “Брутальний футбол” і що можеш сказати про цей проект?

- Підписаний Вконтакті десь близько року, в Інста трохи менше. Радують веселі меми та картинки про футболістів, клуби та футбол загалом!

- Хто твій кумир у європейському футболі?

- Клуби – “Барса” і “Юве”. Воротарі? Гм… Так когось одного і не відзначу.

- Ноєр сильний, чи ні?

- Він сильний buy trazodone. у своїй манері гри. Добре грає на підстраховках і ногами.

- Читачі питають: чи були у твоїй кар’єрі договірні матчі?

- Ні.

- Повіримо на слово.

- Я такими справами не займаюсь, 100%.

- Хоч раз ставив у букмекерських конторах? Буффон неодноразово на перемогу “Юве” ставив.

- На себе – ні. На ЛЧ – так!

- І як успіхи?

- Я небагато ставлю, просто, щоб цікавіше матч дивись було. Не ставив давно, але останній раз виграв.

- Скільки?

- Зі 100 гривень — десь 1300.

-Тащиш!

- Та це раз!

- В яких видах спорту орієнтуєшся, крім футболу?

- Нещодавно сходив на “Отаманів” наших, подивився – сподобалося. Тепер періодично стежу за ними. Можу грати в багатьох видах спорту, але особливо не стежу за ними. Футболу вистачає.

- “Голкіпер” – твоє єдине аплуа на полі чи колись грав і на інших позиціях?

- Починав захисником у ДЮСШ. У воротах я тільки на роботі. У відпустці з друзями граю завжди в полі і в основному на вістрі атаки.

0MVE1uv_K94

- Якби не став футболістом, то ким?

- Хм, карате б займався, але думаю, в моєму місті швидше за все працював би за фахом Електрометалург сталі та феросплавів“.

- На вибори ходив?

- Не вийшло.

- Ігорю, дякуємо за інтерв’ю від усієї редакції “Брутального Футболу” і бажаємо успіхів команді та, зокрема, тобі. Побільше перемог!

- Дякую. А ви побільше тіште веселими постами! Кожного дня вас моніторю.

В темі:

Menu Title