Кака: “Атмосфера буде, як на справжньому Ель Класіко”

7 Бер, 2015| автор:

Легендарний бразилець поділився своїми враженнями про перебування в новому клубі, США, та про generic zyprexa release date. свій майбутній дебют.

У мене завжди було бажання спробувати себе в американській лізі. Два роки тому я зустрічався з власником клубу Флавіо да Сільвою. Я вів переговори з іншими клубами, але нічого путнього не складалося, а потім він виступив з конкретним проектом. Він сказав: «Мій проект знаходиться у фінальній стадії. Подивимося, як все пройде. Можливо, наші мрії поведуть нас однією дорогою». Так і сталося.

MarkThor-OCSCvFCDallas-THOR5478

Найбільше мені подобається той факт, що я став частиною абсолютно нового проекту. Я виступав за «Реал», «Сан-Паулу» і «Мілан». Це три клуби з багатими традиціями та історією. Я дякую Богові за ту кар’єру, яка у мене була. Відродження в новій лізі, такою як MLS, в новому клубі, такому як «Орландо», – це великий виклик і мотивація. Мій брат якийсь час виступав за «Нью-Йорк Ред Буллз». Тому я стежив за лігою. Зазвичай європейські клуби приїжджають сюди в червні-липні для передсезонних зборів, і мені вдалося поспостерігати, як тут все влаштовано. Це допомогло мені краще зрозуміти американський футбол ».

FullGame

Упевнений, що всі ми допоможемо рости лізі: я, Лемпард, Вілья, Джераррд, Джовінко і гравці збірної США, які також добре всім відомі. Це робить турнір ще більш привабливим. Я рахую години до свого дебюту. Те, як місто готується до стартової гри, – справжня фантастика. Квитки на стадіон розпродані, а це більше 60 тисяч чоловік. Атмосфера буде просто чудовою, як на Ель Класіко. Цю гру побачать в усьому світі. Я граю проти Вільї: ще недавно ми обидва виступали в Європі. Це зробить гру ще більш красивішу.

Цієї неділі відбудеться дебют «Орландо Сіті» в MLS в матчі з «Нью-Йорк Сіті» в Орландо на «Орландо Сітрус Боул Стедіум». Матч  розпочнеться в ночі 8 березня в 23:00.

В темі:
·

Menu Title