Коваленко: докладемо всіх зусиль, щоб добитися перемоги у протистоянні з “Реалом”

13 Вер, 2015| автор:

Півзахисник “Шахтаря” Віктор Коваленко поділився очікуваннями від стартового матчу команди у груповій стадії Ліги чемпіонів проти “Реала”.

“Мені здається, будь-якому футболісту цікаво зіграти проти зірок такого рівня. У “Шахтаря” зараз є шанс не просто зіграти, а навіть виграти у них! Ми будемо намагатися показати свій максимум, докладемо всіх зусиль, щоб добитися перемоги в цьому протистоянні.

Тільки Містер вирішує, як ми будемо діяти! І ми дізнаємося це безпосередньо перед самою грою. А мадридці тим більше – під час матчу. Шанси забити у кожної команди завжди однакові: опоненти виходять на поле за рахунку 0:0. Налаштовуємося на архіскладний матч.

Нам потрібно звертати увагу не на “Реал”, а на себе. Тим більше всі чудово розуміють, що для цього клубу хоч перша гра в сезоні, хоч остання – ніякої різниці. Мадридці небезпечні завжди. Повторюся, нам буде нелегко у вівторок, але, я впевнений, “Шахтарю” під силу здолати королівський клуб.

Розгром “Реалом” “Еспаньола” 6:0? Це зайвий раз доводить, що в протистоянні з мадридцями помилки в обороні неприпустимі. У будь-якому турнірі, будь то чемпіонат Іспанії або України, кожна команда хоче зберегти свої ворота в недоторканності, і Ліга чемпіонів, звісно, не виняток.

Чи набрав “Шахтар” оптимальну форму напередодні Ліги чемпіонів? Тільки тренеру видніше, в потрібній ми кондиції чи ні. Єдине, можу сказати про себе: почуваю себе добре, готовий битися до переможного!”, – сказав Коваленко.

 

87OXZdoUGfQ

Сфотографувався з адміном “БФ” – набрався впевненості

 


Menu Title