“Молоді гравці Дніпра ще стануть зірками у цьому сезоні”

25 Лип, 2016| автор:

Відтік легіонерів з українського чемпіонату відкриває нам щораз більше талантів “власного виробництва”. Минулого року, коли “Дніпро”, кістяк якого склали українські гравці, досягнув небувалих для себе вершин і став фактично брендом та клубом, доля якого не байдуже не лише в Європі, але й у країнах більш віддалених від нас. Стажисти із міжнародної молодіжної організації AIESEC, що прибули у Дніпро з різних куточків світу, із захопленням вчора спостерігали за матчем дніпрян проти Волині. Ви будете здивовані, але вони знають про український чемпіонат набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Детальніше – у їхніх враженнях від вчорашнього матчу.

Hlc1ORN-2v0

Houssem Bahbah, Туніс:

Я знав, що Дніпро – це непогана команда, яка розвивалася протягом останніх років. Вони досягли фіналу Ліги Європи. Але останній сезон був не дуже вдалим, оскільки деякі гравці пішли з команди. Цього року “Дніпро” повністю змінив структуру команди, з’явилося багато молодих гравців. Це шанс для них проявити себе цього сезону.

Я очікував, що у “Дніпра” виникне багато труднощів, бо це не просто – грати перший матч сезону в такому складі. Я думав, що гравців “Дніпра” будуть пресингувати, бо в них недостатньо досвіду. Але вони здивували і показали свій талант. Вони не виглядали, як зовсім молоді гравці. Тож мене “Дніпро” сьогодні вразив.

Особливо мене вразив гравець з номером 9. Вакулко грав дуже упевнено, він створив багато моментів для команди завдяки своїй швидкості і технічності. Ще мені сподобався капітан “Дніпра”. Він грав близько до захисників. Кравченко додавав багато впевненості команді завдяки своїм чітким передачам. Вважаю, що він грав сьогодні чудово. Також мені сподобався 10 номер. Він вийшов на останні 10 хвилин матчу і грав дуже добре. Кочергін теж створив багато моментів і надихнув команду. Я був здивован цим гравцем. В нього багато енергії. Він буде дуже корисним для команди протягом цього сезону.

MFpwUc7QX4Q

Суперник “Дніпра” втратив контроль над грою з самого початку. Я думаю, що це найгірший можливий варіант початку сезону для них. Їх вболівальникам буде важко прийняти цю поразку. Гравці можуть втратити свою впевненість. Ймовірно у гравців “Волині” були проблеми з настроєм і мотивацією. Їм потрібно вирішити проблему із захисниками і покращити взаємодії із м’ячем. Бо вони втрачали його кожен раз, коли його тільки отримували. І було дуже багато помилок у захисників.

Важко передбачити, що чекає на “Дніпро” у майбутньому. Хочу бути реалістом. Зараз в українському чемпіонаті дуже велика різниця між рівнем “Динамо”, “Шахтаря” та інших команд. Але я вважаю, що Дніпро цього сезону буде боротися за місце для потрапляння у Лігу Європи.

Якщо чесно, я був засмучений підтримкою на стадіоні, бо було дуже багато вільних місць. Я очікував, що стадіон буде повністю заповнений, і атмосфера тоді була б ще кращою. Можливо це тому, що це була перша гра сезону. Вболівальники були тихими, особливо якщо порівнювати з вболівальниками у Тунісі. Ще я маю зауваження до людини, яка оголошувала склади і прізвища гравців, які забили. Він має більше мотивувати вболівальників, оголошуючи прізвища гравців, які забили за “Дніпро”.

RGKX9e2nWZw

Але мені дуже сподобалось, що на стадіоні безпечно. Вболівальники поводили себе дуже цивілізовано. І мені сподобалась, як все було організовано.

Момент із Зозулею був дуже емоційним, я відчув це. Завдяки таким моментам футбол – це більше, ніж гра. Я захоплююсь такими гравцями, як Роман Зозуля. Вони надають футболу інших барв, через таких гравців люди закохуються у футбол. Зозуля залишиться великою частиною історії клубу назавжди. Хотілось би, щоб ці молоді гравці стали новими Зозулями для команди.

Ahmed Mezo, Єгипет:

До сьогоднішньої гри я не знав про “Дніпро” нічого крім того, що 2 роки тому вони грали у фіналі Ліги Європи. Ще я знав, що у складі було лише 4 гравця, які грали у попередніх сезонах. Не очікував такої чудової гри від молодих гравців “Дніпра”, тому що цей матч був їх першим великим досвідом у Прем’єр-лізі. Думав, що viagra meglio a digiuno ?. їм буде важко грати під такою напругою. Що стосується результату, то я очікував рахунку 0-0.

Велика заслуга у перемозі “Дніпра” у підтримці фанатів. Вони підтримували 90 з “половиною” хвилин. Мені подобаються ваші фанати, вони вірять у нового тренера “Дніпра”. Заряджаючи протягом всього матчу, своєю підтримкою вони зняли напругу, і кожен гравець показав себе з кращої сторони.

yOdFKIMjHNg

7000 глядачів на стадіоні, як для розчарованих ситуацією вболівальників – це багато. Бо команда не підписувала нових гравців. Ці фанати заслуговують більшого. Я вважаю, що рада директорів у “Дніпрі” повинна підписувати кращих гравців, аби боротися за титул.

Я не можу судити “Волинь” по їх першій грі. Але хочеться відзначити, що в них немає міцної защити, і голкіпер не був на висоті. Ми не можемо назвати їх слабкою командою. Просто “Дніпро” був у дуже хорошому стані.

Коли я побачив Романа Зозулю на екрані перший раз, я не зрозумів, чому всі фанати почали кричати. Стадіон тремтів. Я питав у всіх про нього. І коли фанати почали скандувати його прізвище другий раз, я скандував разом з ними. Бо він чудова людина. І це не так просто, змусити футбольних фанатів так підтримувати когось.

Кращими гравцями матчу для мене був номер 4, капітан “Дніпра”. Також номер 89 і звісно номер 17. Кравченко тримав команду і контролював середину поля. Політило, півзахисник “box to box”, дуже добре себе проявив і асистував, коли “Дніпро” забив перший гол. Коли м’яч подтрапляв до нього, це передвіщало гарне майбутнє. Баланюк виявився дуже влучним нападником.

Я бажаю успіхів “Дніпру” і бажаю, щоб вони і далі демонстрували таку неочікувано чудову гру. Я думаю, що ці молоді гравці ще стануть зірками цього сезону. З палкою підтримкою своїх фанатів вони будуть грати ще краще в наступних матчах. І я кажу лише про рівень їх гри, не про той результат, що на табло.

В темі:

Menu Title