Мирон Богданович про завтрашній матч

26 Тра, 2015| автор:

- Якби на старті турніру вам хтось сказав, що ви будете грати у фіналі, повірили б?

- Правда, я покривив би душею, якби сказав, що ми будемо у фіналі. Але апетит приходить під час їжі. Після “Олімпіакоса” я повірив, що дійдемо далеко. Можливо, і до фіналу.

- Відомо, що ви є шанувальником іспанського футболу. З ким із минулих суперників порівняйте “Севілью”?

generic cialis daily use price.

- Я дійсно є шанувальником іспанського футболу, і не тільки я. Мені імпонує цей стиль гри, як команди діють, і в цілому іспанський чемпіонат вельми колоритний. Якщо порівнювати з попередніми командами, то більше нагадує “Наполі”. Ймовірно тому що там теж іспанський тренер.

- Наскільки вам було важко без домашніх ігор в Дніпропетровську?

- Так, це було не просто. Ми багато літали, і спочатку взагалі було важко, тим більше що мало приходило глядачів, і це давило. Але вже з “Брюґґе” було більше людей, і на півфінал прийшло, здається, рекордне число вболівальників, і це все по-іншому сприймалося і футболістами і мною, головним тренером.

- Наскільки важливі бразильці в “Дніпрі”?

- Я багато часу працював з бразильцями, і не тільки в “Дніпрі”, а й в “Металісті”. Мені подобається їхнє ставлення, те, що вони відмінно технічно готові – тут в принципі сумнівів немає. Вони допомагають на поле і показують всі свої найкращі якості. Мені з ними працюється легко.

- Чи зіграє завтра Селезньов?

- Він готується в загальній групі, правда, він пропустив якийсь час, але поки я ще не вирішив, хто завтра вийде – він або Калинич.

- Путівка в Лігу чемпіонів стимул для вас?

- Звичайно, це був дуже хороший хід УЄФА, який дає шанс переможцю грати в Лізі чемпіонів. Це стимул і для нас, і для “Севільї”.

- Завтрашній матч – найвище ваше тренерське досягнення?

- Я поки що не збираюся завершувати кар’єру тренера. Сподіваюся, все ще попереду.

- Хлопці сильно переживають перед матчем?

- Якби я сказав, що вони не переживають, це було б не так. Головне, щоб ці переживання закінчилися перед виходом на поле.

- Чим сильна “Севілья”?

- “Севілья” добре грає в атаці і там зібрані хороші виконавці, які створюють багато моментів. Для нас це головний біль. Але у нас оборона до завтрашнього дня грала на рівні, так що головне буде нейтралізувати гравців лінії атаки.


Menu Title