Чех: Я готовий рвати і метати

2 Лип, 2015| автор:

Торішнє просиджування на лавці запасних слід розглядати як “невеликий” перепочинок після 11 безперервних років гри, заявив чеський голкіпер. Перший grathazon. новачок цього літа в складі “Арсеналу” Петр Чех дав розгорнуте інтерв’ю офіційному сайту клубу.

Все дуже просто – я впевнений, що буду завойовувати трофеї з “Арсеналом”. У цій команді є чемпіони світу, є хлопець, який вигравав Лігу чемпіонів, багато досвідчених гравців різних збірних. У команді відмінний баланс молодості і досвіду, так що у мене немає підстав думати, що в цьому клубі я залишуся без трофеїв.

image_17560Потрібно віддати належне стабільності результатів роботи Венгера і тим успіхам, яких домігся «Арсенал» після його приходу. Його дуже цінують в «Арсеналі», і це цілком обгрунтовано. Рідко побачиш, що тренер так довго працює в одному клубі. Так було в «Манчестер Юнайтед», але більше – ніде.

Торік я опинився в абсолютно новій для себе ситуації. Важко спостерігати за матчем з лави запасних, але це частина роботи. З іншого боку, ця ситуація допомогла мені освіжитися психологічно. Я грав без перерви 11 років, і, можливо, мені була потрібна ця передишка. Я вже не відчував колишнього тиску, і зараз відчуваю себе свіжим, так що чекаю нового сезону з нетерпінням, – сказав Чех.

В темі:
·

Menu Title