Роберто Хильберт: у російській мові одні матюки

10 Вер, 2015| автор:

Захисник “Баєра”  Роберто Хильберт розповів про російських apodefil sildenafil 50 mg. словах, які він вивчив, спілкуючись з Олександром Глєбом і Павлом Погребняком.

- З Олександром в “Штутгарті” дружили?

- Не скажу, що близько. Але спілкувалися нормально. Разом грали, я ставився до нього з повагою. Гліб завжди був і залишається хорошим футболістом. Не даремно він виступав за “Арсенал” і “Барселону”. А в житті це веселий хлопець. З ним можна і посміятися, і посваритися.

- А що, сильно лаялися?

- Ну, до бійок справа не доходила. Швидше, сперечалися, дискутували. Ви ж розумієте – на тренуваннях і в іграх трапляється всяке, люди помиляються. Якщо щось не так, треба про це говорити.

- У “Штутгарті”, крім Гліба, вашим партнером був і Павло Погребняк. Напевно, навчилися від них російським словами, причому не тільки цензурним?

- Ха! Якщо я вивчаю нові мови, то насамперед запам’ятовую якраз лайки. Ось і в російській, схоже, головне слово – “б …”. Так говорили і Гліб з Погребняком, та й взагалі російськомовні люди, по-моєму, вживають його в кожному другому реченні.

Взяти хоча б гравців “Зеніта”, з яким “Баєр” торік зустрічався в Лізі чемпіонів. Але це моє сприйняття з позиції футболіста, а на полі, як відомо, нецензурна лексика вживається набагато частіше. Причому у всіх мовах, – розповів Хильберт джерелу


Menu Title