Руні може зіграти… нападника!

25 Лип, 2015| автор:

Англієць Вейн Руні радий, що Луї ван Гал хоче повернути його на звичну позицію на вістрі атаки. 29-річний нападник провів більшу частину минулого сезону в півзахисті, але йому все-таки вдалося забити 14 м’ячів у всіх турнірах, ставши кращим бомбардиром клубу. Але не так давно тренер заявив, що має намір повернути його на звичну позицію.

Ця позиція, на якій, як я думаю, я можу забивати. Сподіваюся, що у мене це вийде. Я готовий взяти на себе цю місію і бути тим, хто забиває голи для нашої команди, - цитує капітана офіційний сайт «МЮ». – Зрозуміло, що зараз я працюю над тим, щоб набрати фізичну форму і підготуватися до старту сезону. Я ніколи не встановлюю для себе особистих цілей, я лише просто роблю все, щоб добре зіграти на благо команди.

Wayne-Rooney-23

На початку минулого сезону тренер сказав нам, що потрібно якийсь час, щоб ми змогли адаптуватися до змін і побудов в командній грі. Як гравець ти про це не замислюєшся, але я вважаю, що починаючи від Різдва і до кінця сезону, за моїми відчуттями, часом ми показували пристойний футбол, і зрозуміли, чого від нас хоче тренер, особливо у великих матчах, які ми провели дуже добре. Це можна занести собі в актив.

Та були матчі, в яких ми очікували перемоги, але самі себе розчаровували. Тепер ми знаємо, чого від себе чекати і що нам треба робити. Ми впевнені в собі і з нетерпінням чекаємо нового сезону. Зрозуміло, що дуже важливо допомогти новим гравцям адаптуватися на новому місці. Я впевнений, що вони багато чого дадуть нашій команді. Я постараюся, щоб вони більше дізналися про історію клубу, оскільки тут завжди чекають від нас успіху, але справа самих новачків проявити себе і писати тут свою власну історію, - підкреслив Руні.


Menu Title