Руні може зіграти… нападника!

25 Лип, 2015| автор:

Англієць Вейн Руні радий, що Луї ван Гал хоче повернути його на звичну позицію на вістрі атаки. 29-річний нападник провів більшу частину минулого сезону в півзахисті, але йому все-таки вдалося забити 14 м’ячів у всіх турнірах, ставши кращим бомбардиром клубу. Але не так давно тренер заявив, what is the medicine bactelan used for. що має намір повернути його на звичну позицію.

Ця позиція, на якій, як я думаю, я можу забивати. Сподіваюся, що у мене це вийде. Я готовий взяти на себе цю місію і бути тим, хто забиває голи для нашої команди, - цитує капітана офіційний сайт «МЮ». – Зрозуміло, що зараз я працюю над тим, щоб набрати фізичну форму і підготуватися до старту сезону. Я ніколи не встановлюю для себе особистих цілей, я лише просто роблю все, щоб добре зіграти на благо команди.

Wayne-Rooney-23

На початку минулого сезону тренер сказав нам, що потрібно якийсь час, щоб ми змогли адаптуватися до змін і побудов в командній грі. Як гравець ти про це не замислюєшся, але я вважаю, що починаючи від Різдва і до кінця сезону, за моїми відчуттями, часом ми показували пристойний футбол, і зрозуміли, чого від нас хоче тренер, особливо у великих матчах, які ми провели дуже добре. Це можна занести собі в актив.

Та були матчі, в яких ми очікували перемоги, але самі себе розчаровували. Тепер ми знаємо, чого від себе чекати і що нам треба робити. Ми впевнені в собі і з нетерпінням чекаємо нового сезону. Зрозуміло, що дуже важливо допомогти новим гравцям адаптуватися на новому місці. Я впевнений, що вони багато чого дадуть нашій команді. Я постараюся, щоб вони більше дізналися про історію клубу, оскільки тут завжди чекають від нас успіху, але справа самих новачків проявити себе і писати тут свою власну історію, - підкреслив Руні.


Menu Title