Віктор Циганков: “Можливо, в збірній зіграю у FIFA проти Зінченка”

4 Жов, 2016| автор:

Складні часи в українському футболі змушують наставників топ-клубів більше довіряти часу молоді. Завдяки цьому вболівальникам і журналістам відкриваються нові юні таланти, які своєю грою змушують дивуватись і захоплюватись. Одним з таких став 18-річний Віктор Циганков, який, отримавши місце у старті “Динамо”, став одразу найрезультативнішим українським гравцем місяця за системою “гол+пас”, і отримав заслужений виклик у збірну. Втім, на жаль, за станом здоров’я не зможе допомогти національній команді в матчах проти Туреччини та Косово. Розмова з півзахисником “Динамо”, а за сумісництвом нашим читачем та фоловером, відбулась перед тим ,як стало відомо, що він не поїде у табір збірної України.

- Ще місяць тому ім’я Віктора Циганкова не було добре відоме футбольній спільноті України, а вже сьогодні він у стартовому складі “Динамо” Київ та викликаний до табору національної збірної України на важливі ігри. Признайся, Золоту рибку впіймав? 

- Ні. Просто я вважаю, що багато працюю на тренуваннях і додатково. І тепер я впевнений, що людина, яка багато працює над собою, обов’язково доб’ється своїх цілей, які вона поставила перед собою.

- Бачив, що любиш пограти у FIFA. За кого переважно “бігаєш”?

- “Манчестер Юнайтед”.

- Це твоя улюблена команда в Європі?

- Так.

- Дивився гру МЮ із “Зорею” ?

- Так, pedidos de viagra. звичайно!

- Хто виглядав сильніше?

- Зрозуміло, що “МЮ” домінував і “Зоря” робила акцент на оборону і вихід в контратаки. Якщо була б кінцівка іншою, то, можливо, могли б вивезти очки з Англії.

385786674
- З ким найбільше товаришуєш в “Динамо”?

- Зі всіма спілкуюсь потроху.

- Багато людей кажуть, що у Циганкова і Петряка замало досвіду, щоб випускати в основі у складі збірної. Мовляв, будуть трястись коліна. Що можеш відповісти їм на це?

- Можу сказати тільки одне, що якщо отримаємо шанс, то його потрібно буде використати. А говорити кожний може, що йому заманеться. Нам потрібно відповідати своєю грою, ось і все.

- Питання “за засипку”. Зіграв би у FIFA17 із Зінченко на бажання?

- Подивимось. Можливо, в збірній і зіграємо (сміється)


Menu Title