Самсон Ґодвін про рис, фінти і Мілю

4 Кві, 2015| автор:

Відомий нігерійський півзахисник, котрий не так давно захищав кольори “галицьких левів”, а зараз працює у структурі львівського клубу, представникам ЗМІ розповів про buy alligator gar online. відмінності української та нігерійської культури, аналогічно провів паралелі із футболом та не посоримився пригадати скандал із Артемом Мілевським.

- Яка різниця між життям і культурою Ніґерії та України?

- Немає особливої ​​різниці.

- Справді?

- Так, я ніякої різниці не помічаю. Люди у нас такі ж, як і тут. Є різниця в їжі. Подобається мені, звичайно, більше в Нігерії. Дуже люблю нігерійський соус з рисом.

- А в футболі є різниця між країнами?

- У Нігерії для футболіста найважливіше – показати свої технічні вміння, як він робить фінти. Тут же це чистого роду бізнес, де крутяться великі гроші.

- Який найнеприємніший суперник, що може нишком вдарити?

- Таких багато. Всі ж знають, що якщо мене вдарити, я не спізнюся з відповіддю. Пам’ятаю, у півфіналі Кубка України проти “Динамо” зійшовся з Артемом Мілевським. Я пішов проти нього в підкат, він розлютився, піднявся і плюнув в мене. Я тут же плюнув в нього у відповідь. Арбітр показав жовту картку обом. Втім, після матчу ми нормально поговорили. Я з тих футболістів, які все емоції залишають на полі. Після матчу завжди тисну супернику руку.

Джерело: ua-football.com


Menu Title