Селюк: “Це нормально, коли не платять зарплати”

22 Лют, 2015| автор:

Футбольний менеджер Дмитро Селюк міркує про стан справ у луганській “Зорі”.

- Насамперед, хочу сказати, що в нинішній ситуації – в cialis cheapest online prices australia. Україні, і в чисто клубній сфері – “Зоря” тримається дуже гідно. Видно, що футболісти згуртувалися навколо Юрія Вернидуба, а він, у свою чергу, з підопічними – навколо свого керівництва. Так, іноді трапляється, що гравці певної команди деякий час не отримують заробітної плати, проте такі речі притаманні не тільки Східній Європі або конкретно Україні, таке можна і на Заході знайти, наприклад, в мадридському “Атлетико”.

1407918554_zarya

За моїми даними, нічого страшного у “Зорі” немає. На противагу багатьом українським командам, де гнилої менеджмент розкрадає касу, у луганчан нічого подібного не спостерігається. Якщо “Зоря” переїде до Вінниці, мені складно говорити, наскільки це буде успішно з ділової точки зору. Треба знати багато внутрішніх нюансів. Очевидно, не гірше, ніж у Запоріжжі, де на матчі ходило мало людей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Для мене однозначно тільки те, що “Зорі” і іншим командам Донбасу треба давати якісь очкові бонуси, тому що вони всі 26 матчів проводять на виїзді, тобто перебувають у нерівних умовах з іншими учасниками УПЛ, – розповів Селюк “Українському футболу” .

В темі:

Menu Title