Томаш Хюбшман – про війну, Донецьк та Порошенка

26 Вер, 2017| автор:

Колишній півзахисник донеччан відповів на делікатні для нього питання.

Екс-півзахисник “Шахтаря” Томас Хюбшман в інтерв’ю Sports.ru розповів про початок війни в Донецьку в 2014 році.

– Як відреагували гравці, коли команда перемістилася в Київ і Львів?

– Нормально, тому що у 2014-му почалися проблеми, всілякі блокування будівель. Вночі стріляли. Всі розуміли, що це погано. Вже в кінці чемпіонату ми не всі матчі проводили вдома.

– Кажуть, іноземці скаржилися і не хотіли грати.

– В кінці травня ми закінчили чемпіонат, а через кілька днів пройшли вибори президента. Вибрали Порошенка – і почалася ще більша війна в Донецьку. Було зрозуміло, що там грати неможливо. Аеропорту вже майже не було – там найбільше воювали. Знесли взагалі все.

discount generic drugs from india.

Ми зрозуміли, що в наступному році грати не будемо. У мене перед сезоном закінчувався контракт, я всього два тижні потренувався в Австрії. І тоді деякі бразильці відмовилися прилітати. Почалися ось ці проблеми. Хлопці боялися повертатися в Донецьк, тому що не знали, де будуть жити і тренуватися.

– Ви бачили що-небудь страшне?

– Чув, як вночі стріляли, але я весь цей час просидів у квартирі. Нас, звичайно, попереджали про захоплення будівель та що в місті з’являються не дуже хороші люди. Радили вночі не виходити на вулицю і сидіти у квартирі.

Раніше по місту спокійно пересувався, а потім поставили блокпости – пересуватися стало складно. Чутки ходили: на блокпостах забирали машини і якісь речі. База за містом, але нас впізнавали і пропускали, – підсумував Хюбшман.

 


Menu Title