Владислав Вавілов: “Роналду не заслуговує на Золотий м’яч”

4 Тра, 2015| автор:

“БФ” живе по-новому! До вашої уваги, наші брутальні читачі, черговий випуск рубрики “Культурний футбол”!  В ній я буду розмовляти з різними відомими, цікавими людьми ( письменниками, поетами, художниками, акторами, бізнесменами, активістами, тощо), які мають що сказати про нашу улюблену гру – футбол. 

Сьогодні ви прочитаєте думки письменника і бізнес-тренера Владислава Вавілова.

644348_557029774330814_584070230_n

Владислав Вавілов

HR-директор, консультант в галузі навчання та розвитку персоналу; бізнес-тренер, автор книги “Реклама краси. Практика“.

- Наші гості не завжди є великими фанатами футболу. Проте, щоб збільшити інтерес до цього виду спорту, ми заснували рубрику “Культурний футбол”, де відомі люди зможуть поділитися своїми думками стосовно цієї гри. Для початку, скажіть, по 10-бальній системі, на скільки ви зацікавлені футболом? 1 – практично не цікавить, 10 – палкий шанувальник.

- 7 з 10.

- Яка ваша улюблена футбольна команда? Чому саме вона?

- «Динамо» Київ. Напевне тому, що я киянин і люблю своє місто і його команду. Хоча мені неприємно бачити там легіонерів. Я б їх заборонив взагалі. У нас дуже талановиті хлопці. Ось фахівців з навчання молоді взяв би з «Аякса» і «Барси». А якщо говорити про європейські клуби, то мені більше приємний англійських футбол і його ліга.

-Хто ваш улюблений футболіст?

- Складно відповісти. Мені подобається барвистий, яскравий футбол. Коли є відкрита гра і багато голів. Це приносить задоволення всім, і гравцям, і вболівальникам. Не погоджуся з останнім Золотим м’ячем. Я не думаю, що треба було вручати його Роналду. А когось окремо, як саме улюбленого футболіста, виокремити не можу.

- Чи граєте ви особисто у футбол?

- На жаль, не граю. Думаю в майбутньому буду. Але ж футбол досить травматичний вид спорту. І, швидше за все, це буде футзал. Для повноцінного футболу на великому полі потрібно сильно тренуватися в плані бігу.

- В певних колах ви відома людина. Можливо, з кимось із футболістів товаришуєте?

- Ви знаєте, з деякими знайомий. Але це не можна назвати дружбою. Колись у поїзді їхав з одним з тренерів збірної України. Він всю дорогу дивився футбольні матчі на комп’ютері і щось записував у блокнот. Було цікаво побачити роботу тренера з боку. Вона дуже важка.

- Не секрет, який саме тренер збірної? Чи не Блохін часом?

- Не Блохін. Там же є головний тренер і ще 5-6 тренерів, які йому допомагають.

- Який останній футбольний матч ви відвідали?

- Я був дуже давно на «Динамо» – «Ньюкасл».  «Динамо» перемогло тоді  2-0. Було це років 10 тому. («БФ»:  2002 рік, груповий етап Ліги Чемпіонів. За киян забивали Шацьких і Хацкевич)

- Чому перестали ходити на футбол?

- Багато роботи. Не люблю, коли дудкою на вухо гомонять. Надаю перевагу переглядам матчів у пабі. Там веселіше.

- В якійсь мірі політичне питання, яке я задаю гостям. Воно актуальне, тому не можу його оминути. Чемпіонат світу 2018 року буде проведено в Росії. Яка ваша думка стосовно цього? Ви на стороні тих, хто закликає його бойкотувати чи на стороні тих, хто відокремлює футбол і політику?

- Я на боці тих, хто відокремлює. Але, на жаль, за фактом це неможливо. З точки зору фанатів, я б його провів у Росії. Не потрібно далеко їхати, щоб переглянути вживу матчі. Сподіваюся, до 2018 року в Росії зміниться керівництво країни і все налагодиться.

- Бувало таке, що ви вигравали або програвали гроші на футбольних ставках? Ви азартна людина?

- Ніколи не ставив грошей.

- Існує така практика, що незаграні за збірні власних країн футболісти, які проживають довгий час на території України, викликаються на збори за нашу збірну. Як, наприклад, футболіст харківського “Металіста” Едмар. Ви підтримуєте таку ініціативу?

- За умови, що amitriptyline overnight no rx. футболіст стає громадянином України, підтримую.

- Скоро закінчення футбольного сезону. Як вважаєте, хто в цьому році виграє Лігу Чемпіонів і Лігу Європи?

- Лігу Чемпіонів – мюнхенська «Баварія». А щодо Ліги Європи – звичайно, хотілося б, щоб дніпропетровський «Дніпро».

-І наостанок. Що б ви хотіли сказати, порадити чи побажати читачам «Брутального футболу»?

- Вболівати за нашу країну, грати і перемагати!


 • http://twitter.com/bandera_pl Полтава Бандерівська

  ви ще б у Коляна з мого двора спитали

 • https://plus.google.com/112784054816136077958 Bradley Pitt

  обов’язково) хай тільки доб’ється в житті чогось)

 • https://plus.google.com/113258858295042376737 Ivan Rosman

  я б сказав, що йому слід взяти лінзи побільше) але він НІХТО! вавілов, якщо ти ніхто, ти нікуди не лізеш!!! і ше звертаюсь до автора, як можна такий мусор виставляти??? та ще й таким заголовком??? ДНО!

 • http://twitter.com/bandera_pl Полтава Бандерівська

  а що наступні інтерв’ю будуть братись не у всіх підряд? Чому ж так несправедливо…

Menu Title