Олександр Зінченко: “З першого дня адаптувався до команди”

24 Лип, 2016| автор:

Сьогодні в гостях у “Брутального Футболу” дуже важлива для нас персона. Він ніколи не відмовляє пресі і сьогодні також виділив буквально декілька хвилин зі свого щільного графіку, аби поспілкуватись ексклюзивно з нами та відповісти на питання, які б йому зараз хотів поставити кожен, хто за нього хвилюється і вболіває. Це футболіст, якого ми “вели” від ситуації в “Шахтарі” до переходу в “Уфу”, від дебюту в національній збірній України і до поїздки на Євро та, зрештою, до підписання угоди з “Манчестер Сіті”. Редакції “Брутального Футболу” приємно вітати свого читача, підписника, відмінного троля, хайпового репера, трансферного ньюзмейкера цього літа в Україні, просто класного хлопця і вкрай талановитого футболіста – Олександра Зінченка.
242103

- Розкажи, які твої перші враження від тренувань під керівництвом Ґвардіоли?

- Враження найпозитивніші! За минулі три тижні тренувань відчув цей рівень і що можу сказати… Потрібно кожен день працювати і працювати!

- Як футболісти “Ман Сіті” тебе сприйняли в команді?

- Хлопці прийняли добре! Я навіть не очікував такого, буквально з першого дня я вже адаптувався до команди. Тут у людей інший менталітет, всі привітні і доброзичливі, кожен хто повз пройде, обов’язково запитає, як твої справи.

- З ким із партнерів по команді встиг уже подружитись?

- З усіма знаходжу спільну мову, але варто відзначити Фернандінью, він дійсно дуже допомагає.
380x214

- Проти яких команд в АПЛ найбільше хотів би зіграти? 

- Проти Арсеналу і Челсі.

- Повернемось до справ збірної. Як ти ставишся до призначення Шевченка головним тренером збірної? Гадаєш, це вплине на розвиток збірної?

- Звичайно, вплине, various dosage forms of nitroglycerin. адже він – жива легенда футболу. Так, ми погано виступили на Євро, але я впевнений, що у збірної України все ще попереду!

FEiViZgRnGU

- Чим був мікроконфлікт на Євро між гравцями збірної України?

- Не було нічого подібного.

- В тебе є кумир на футбольному полі?

- Зараз одного якось складно виділити, подобається гра Фабреґаса, Іньєсти та Сілви.

- Коли чекати на твій реп-альбом?

- Зараз вже точно не до нього (сміється).

- Як довго читаєш “Брутальний Футбол”?

- Як тільки підписався, так і читаю.


Menu Title