Історія кохання Луїса Суареса

24 Січ, 2017| автор:

Луїс Альберто Суарес пречудовий футболіст і один із найкращих в світі – факт.

Але з ним також пов’язані і скандали усілякі там – расистьско-кусючо-фінансові. Про них ми майже не згадуватимемо. В основу цієї історії ляже кохання.

Тридцятка то вам не дурниця. Тридцятка то вже третина життя в цивілізованому світі і майже півжиття в Україні. Саме стільки сьогодні виповнюється одному із найодіозніших футболістів сучасності.

1

А якщо в цей же час ви заробляєте ще й приблизно 200 тисяч євро на тиждень, маєте роботу, яку любите, кохану дружину і двох різностатевих дітей…

4

Так, були прикрі моменти в житті і кар’єрі Суареса, але після вивчання його біографії, перечитування кількох його інтерв’ю, склалося враження, що він дуже скромна, працьовита і, водночас, як то кажуть, людина з характером. А, ну і ще однолюб.

ТРЕНУВАННЯ

Ще зовсім хлопчаком він познайомився із Софі, яка жила в Солімарі – передмісті Монтевідео. Здавалося б, до чого тут Солімар?

“У мене не було грошей на автобус, тому я ще підлітком часто ходив до Софі за 25!!! кілометрів, щоб побачити її”.

Ну як вам? Після таких “тренувань” відбігати якихось там 90 хвилин для нього теж саме, що насіння лузати. Що не кажіть, а це не 100 відсотків позитивно вплинуло на гру і подальшу футбольну долю Суареса.

ЄВРОПА

Пізніше Софі переїхала в Іспанію…

“Ми зідзвонювалися. Тоді, щоб зателефонувати з Іспанії в Уругвай, потрібно було набрати код країни, а потім номер. А я в Уругваї повинен був зняти трубку і натиснути на «нуль», щоб чути її, але тоді включався лічильник часу. Грошей не було, тому я нічого не натискав, а просто говорив, що люблю її. Вона говорила, що я досить хороший, щоб заграти в Європі. Вона хотіла бути зі мною, але говорила, що для цього я повинен стати гравцем європейського клубу”.

Луїс і сам туди прагнув. Хотілося, звичайно, в Іспанію, але йому підходив будь-який європейський варіант, лиш би ближче до коханої.

2

“Вони приїхали переглядати іншого футболіста. А в неділю після матчу мені подзвонив Фонсека і сказав їхати в готель “Шератон”. Я пам’ятаю, що тоді для мене було головною проблемою – перед зустріччю з’ясувати, що це за “Гронінген”? Де це взагалі? Дізнався у знайомого, в якого був Playstation, що це така команда з Голландії, яка грає в біло-зеленій формі. Я приїхав, ми поспілкувалися. Почалися переговори. “Насьоналю” потрібні були гроші, я не заперечував проти переходу – точно знав, що Голландія ближче до Софі, ніж Уругвай”.

УКУСИ

Психологи виділяють три типи “людей, які кусаються”: експериментуючі, розчаровані та погрожуючі. Але, незважаючи на тип, в більшій чи меншій степені в такій поведінці присутній сексуальний відтінок. Суарес не кусається, як для себе, вже доволі давно.

“Раніше я все тримав у собі і коли приходив додому не мав звички ділитися із Софі своїми переживаннями. Лише коли почав працювати з психологом (в “Барселоні”, прим.), вона мені порадила більше розмовляти з дружиною”.

Що ж – результат на лице. Суарес вже не кусається, забиває багато голів, а після матчів і тренувань спішить до своєї Софі. Кохатися чи кусатися – це online drugstore viagra. вже їхнє особисте.

3

З Днем Народження, чуваче. Особисто від “Брутального футболу”.


Menu Title