Як “Брутальний Футбол” товарняк організував

13 Вер, 2015| автор:

Це була звичайна ніч для звичайного адміна. Дуже часто сниться футбол, ну це і не дивно.В інтернеті футбол, на парах з викладачами говорю про футбол, після пар не повірите – футбол на полі. Відтворю події для тих, хто не вкурсі. Снилось, що “Карпати” зіграють у нічию із “Зорею”. Рахунок 1:1 та вилучення у “Зорі”. Ну і думаю, висвітлю це дійство на пабліку:
Безымянный
Анатолій Жабченко мабуть також читає БФ, бо вже на дев’ятій хвилині вилучив Сівакова у дуже суперечливому епізоді. Більше людей схиляються до жовтої картки, але черноне світло вискочило із кинеші Толіка. Через декілька хвилин Караваєв вивів “Зорю” вперед!